Aktorka miała 39-lat i całą masę planów na przyszłość. Osierociła 3-letniego synka i pozostawiła męża. Okoliczności śmierci gwiazdy pozostają bardzo tajemnicze i istnieje wokół nich cała masa znaków zapytania.

Pochodząca z Walii piękność zasłynęła rolą w brytyjskim serialu Coronation Street. Melanie Hughes wychowywała się w niewielkim walijskim miasteczku Holywell. Zanim rozpoczęła karierę aktorską, z uwagi na nietuzinkową urodę brała udział w konkursach piękności. W 1997 roku sięgnęła po koronę Miss Walii. Szerszą popularność na Wyspach zyskała jednak dzięki karierze aktorskiej i udziale w serialach Coronation Street i Cold Feet.

W czerwcu 2011 roku aktorka poślubiła Ricka, z którym wspólnie wychowywała 3-letniego synka Kadena i 16-letnią córkę mężczyzny, Taylor. To właśnie mąż nagle zmarłej gwiazdy poinformował media o jej odejściu.

Tragedia nastąpiła 8 października. Powody zgonu 39-letniej aktorki pozostają niewyjaśnione. Śmierć Melanie pogrążyła w rozpaczy jej rodzinę i przyjaciół.

Mel była cudowną osobą, miłą i delikatną. Miała wielkie serce i znajdowała czas dla każdego. Jesteśmy zdruzgotani, że straciliśmy kogoś tak wspaniałego. Nigdy jej nie zapomnimy – powiedział jej 49-letni partner.

Najbardziej serce rozdziera reakcja 3-letniego synka gwiazdy, który wciąż dopytuje się taty „gdzie jest mama?”. Jak zdradza Rick, niedługo przed śmiercią wraz z Melanie i całą rodziną odwiedzili Disneyland. To były jedne z ostatnich wspólnych chwil szczęścia.

Dwa miesiące temu byliśmy na wakacjach w Disney World na Florydzie. Mel była piękniejsza od księżniczek Disneya. Na zawsze pozostanie moją Miss Walii – wspomina zrozpaczony mąż aktorki.

Źródło: fakt24.pl

Co stanie się z nami po śmierci? 10 niesamowitych teorii

...

Zobacz również