Fani są w szoku, cały świat zamarł. Dzisiaj, 3 lipca 2018 roku, nad ranem zmarł twórca i wokalista jednego z popularnych rockowych zespołów. W wieku zaledwie 41 lat tajemnicza choroba zabrała twórcę „The Black Keys”. Richard Swift trafił do szpitala w czerwcu, ale nikt nie wie, na co chorował.

Śmierć przyszła nagle. Multiinstrumentalista i muzyk zmarł w wieku 41 lat po kilku tygodniach pobytu w szpitalu. Nikt nie wiedział, co mu jest. Do wiadomości fanów nie trafiły żadne informacje o jego chorobie. Tajemnicza dolegliwość wzbudza kontrowersje. O śmierci muzyka poinformował jego bliski przyjaciel i współpracownik z zespołu – Dan Auerbach.

– And all the angels sing „Que Sera Sera” – napisał na oficjalnym profilu artysty na Facebooku.

– Dziś świat stracił jednego z najbardziej utalentowanych muzyków, jakich znałem. Jest teraz ze swoją mamą i siostrą. Będą za tobą tęsknił mój przyjacielu – dodał na Instagramie.

Richard Swift – fani żegnają się z artystą

Wierni fani są załamani śmiercią swojego ulubionego muzyka. Profile społecznościowe zalewane są wyrazami smutku i współczucia dla członków rodziny zmarłego i całego zespołu.

– Ukochany bracie. Dzięki Tobie jestem, kim jestem. Twoje piosenki będą żyły we mnie – napisał jeden z fanów.

Tajemnicza śmierć Richarda budzi wątpliwości. Już 20 czerwca na jego oficjalnym profilu Facebook’owym przyjaciele prosili o modlitwę i wsparcie w trudnych chwilach. Trafił do szpitala w Tacoma w stanie Waszyngton, jednak członkowie zespołu nie chcieli zdradzić nic więcej. Zaniepokojeni fani wpłacali datki, żeby pomóc artyście w kosztownym leczeniu, jednak nawet to nie pomogło.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. O tym nikt nie wiedział! SZOKUJĄCA przeszłość Michała Szpaka
  2. Polska piosenkarka zlinczowana! Wszystko przez zdjęcie z córką
  3. O tym mówi cały świat! Pearl Jam zaatakował PiS ze sceny, NIESAMOWITE

10 niewyjaśnionych śmierci w III RP [ZDJĘCIA]

Kiedyś była "najpiękniejszą dziewczynką świata"... Jak wygląda teraz? [ZDJĘCIA]

Zobacz również