W polskim wojsku doszło do gigantycznej tragedii, która sparaliżowała pracę wielu żołnierzy i wstrząsnęła krajową opinią publiczną. Sprawą zajmuje się już prokuratura, która wyjaśnić ma szczegóły przerażającego zajścia. Tajemnicza śmierć poruszyła tysiące Polaków przejętych dramatem.

W Świdwinie w województwie zachodniopomorskim doszło do dwóch samobójstw wojskowych służących na co dzień w tamtejszej bazie lotniczej. Zwłoki jednego z nich odnaleziono w jego gabinecie, mężczyzna się zastrzelił. Ciało drugiego znajdowało się na terenie posesji w Mirosławcu, gdzie prawdopodobnie się powiesił.

ZOBACZ TAKŻE: Co się dzieje?! Leje się krew, strzelają DO SIEBIE w polskiej jednostce wojskowej

Tajemnicza śmierć

Prokuratura zajmuje się już obiema dramatycznymi sprawami. Nie są one jednak ze sobą łączone, ponieważ mężczyźni nie mieli ze sobą bliskiej styczności w pracy ani poza nią. Nie wiadomo jednak, czy ktoś nie namówił ich lub nie pomógł w samobójstwie, ponieważ obaj zginęli w ciągu jednego dnia.

Śledczy podkreślają jednak, że prowadzić bedą całkowicie osobne postępowania w tych sprawach. Na razie zbadać muszą bowiem szczegóły tragedii oraz ustalić, dlaczego wojskowi zdecydowali się na targnięcie na swoje życie.

ZOBACZ TAKŻE: Ta procedura to jakiś niewyobrażalny koszmar! Tak sprawdzają dziewictwo żołnierek

Najbardziej elitarne jednostki specjalne świata [ZOBACZ!]


Tak wyglądał Marsz Niepodległości 2017 [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również