32-letni Polak zmarł 9 czerwca podczas wakacji spędzanych na Malcie. Mimo udzielenia natychmiastowej pomocy medycznej, po dwóch dobrach w szpitalu nie udało się uratować życia młodego mężczyzny. Powodem śmierci mają być tajemniczo brzmiące „niespodziewane problemy zdrowotne”.

Polak udał się jakiś czas temu na wakacje na wyspę Comino należącą do Malty. 7 czerwca, podczas pływania, nagle miał poczuć się bardzo źle. Towarzyszący mu ludzie od razu wezwali pomoc, która przybyła na miejsce bardzo szybko.

Kiedy służby dotarły do Polaka, był on przytomny, jednak od razu zadecydowano o przetransportowaniu go śmigłowcem do szpitala na pobliskiej wyspie. Tam mężczyzna spędził dwie doby, po których niestety zmarł. Wciąż nie podano oficjalnie, co było przyczyną nagłej śmierci oraz jak do niej doszło. Media mówią o „niespodziewanych problemach zdrowotnych”, na których wyjaśnienie prawdopodobnie trzeba będzie jeszcze poczekać. Sprawa dotycząca śmierci tak młodego Polaka obiła się jednak szerokim echem w internecie, więc coraz więcej osób czeka na związane z nią chociaż lakoniczne wyjaśnienia.

...

Zobacz również