Tajemnice najbardziej oczekiwanego filmu roku wyciekły do sieci. Wypłynął nawet scenariusz teasera

Tajemnice najbardziej oczekiwanego filmu roku wyciekły do sieci. Wypłynął nawet scenariusz teasera Źródło:

Najbardziej oczekiwanym filmem roku ewidentnie jest kolejny epizod "Gwiezdnych Wojen". Hitowa produkcja pojawi się w światowych kinach w połowie grudnia, ale do sieci już wyciekły tajemnice.

Do internetu wypłynął scenariusz teasera, który rzuca nowe światło na fabułę produkcji "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi". Benicio Del Toro wcieli się w rolę mrocznej postaci, która będzie synem kultowej postaci ze starej trylogii. Zagra czarnego bohatera o imieniu Vicrum Fett, co sugeruje, że jest spokrewniony z kultowym Boba Fettem, łowcą nagród. Z kolei stary Luke Skywalker stoczy bój.

Teaser ósmej części sagi rozpocznie się podobnie jak zwiastun "Przebudzenia Mocy". Na ekranie zobaczymy dyszącego Finna, który znajduje się w strefie medycznej. Następnie widzimy Poe Damerona, który mówi "Już prawie są na miejscu". Wtedy naszym oczom ukazuje się kondukt pogrzebowy, podczas którego pada strzał w stronę procesji.

W następnej scenie Finn, Poe oraz nowa postać maszerują w strojach oficerów Najwyższego Porządku. Z kolei kapitan Phasma przewodzi oddziałowi szturmowców i rozpoczyna poszukiwania. Wiemy również, że z kapitan Phasmą stoczy bój... sam Luke Skywalker.

Być może w związku z wyciekiem scenariusza zwiastuna, twórcy filmu postanowią go zmienić.

źródło: Wirtualna Polska

 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News