Każda stacja telewizyjna ma swoje sekrety, którymi niechętnie dzieli się z innymi. Jednak teraz TVN, mimo wszystko, zdecydował się ujawnić sekret swojego czołowego programu.

„Dzień dobry TVN” jest czołowym programem stacji, który każdego ranka oglądany jest przed tysiące fanów. Do tej pory kulisy powstawania tej produkcji były trzymane w tajemnicy i tylko wąskie grono osób wiedziało, jak dokładnie powstaje program.

Teraz na plan „Dzień dobry TVN” wraz z kamerami zawitała ekipa portalu Viva, aby uchylić rąbka tajemnicy.

TVN zdradza swoje tajemnice

Praca na planie programu śniadaniowego zdecydowanie nie należy do łatwych. Bez wątpienia nie jest to praca dla osób, które lubią sobie pospać do późna, ponieważ plan zdjęciowy rozpoczyna się wcześnie rano. Jest to wymagane, ponieważ w momencie emisji programu, wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Niestety, łatwiej powiedzieć niż zrobić.

Nad produkcją każdego odcinka czuwa cały sztab ludzi, liczący 40 osób. Ich zadaniem jest dbanie, aby wszystko wyglądało i działało bez zarzutu. Oczywiście nie zawsze to się udaje i sami prowadzący wspominają, że pierwszy dzień zdjęciowy był prawdziwą porażką.

– To była jakaś chodząca katastrofa. Wszystko, co mogło pójść źle, poszło źle – wspomina Marcin Meller

Nie da się ukryć, że mało który zarząd zgadza się wpuścić obcą kamerę za kulisy swojego czołowego programu, ponieważ może to zdradzić konkurencji wiele sekretów z produkcji show. Myślicie, że dzięki temu materiałowi, inne programy śniadaniowe zyskają na popularności?

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

PRZECZYTAJ: Kuriozum wokół ślubu Kaczyńskiej. PiS ma nadzieję, że to ostatni

PRZECZYTAJZ Eltonem Johnem jest źle! Nie może sam chodzić

PRZECZYTAJNiesamowite! Świat według Kiepskich mógł wyglądać zupełnie inaczej

PRZECZYTAJOdcinali psu głowę – powoli, przez wiele miesięcy. Potrzebna POMOC

screen viva.pl
screen viva.pl
screen viva.pl

Gwiazdy, które wzięły ślub w 2018 roku [ZDJĘCIA]


Pamiętacie "Niewolnicę Isaurę"? Zobaczcie, jak się zmieniła! [ZDJĘCIA]

źródło: viva.pl

...

Zobacz również