TVP nie jest gotowe na tak odważną decyzję swojej kultowej gwiazdy. Anna Popek, znana dziennikarka telewizji publicznej właśnie postanowiła o tym, że pokaże się nago! Czy ta sesja uderzy w wizerunek mediów Jacka Kurskiego?

TVP z gwiazdą skandalu? Jeśli doniesienia o rozbieranej sesji potwierdzą się, Jacek Kurski może mieć niemały problem ze swoją flagową dziennikarką. Pierwszy raz wiadomość ta pojawiła się w Super Expressie, później kobietę o to samo zapytał popularny dwutygodnik. Wymijająca odpowiedź tylko podsyca plotki wokół Popek.

Anna Popek podjęła już decyzję. Czy rozbierze się dla Playboya?

Znana z prowadzenia programów śniadaniowych i rozmów z gwiazdami, Anna Popek chciałaby nieco zmienić swój wizerunek. Dla każdej gwiazdy, która decyduje się na udział w rozbieranej sesji jest to bardzo odważna decyzja, która odbija się w mediach. Te nierzadko zainteresowane są szczegółami i kulisami samej sesji zdjęciowej na długo przed publikacją materiału.

Ułożona i, zdawałoby się, ustabilizowana Popek zszokowała wszystkich. „Gala” zapytała ją, czy dotychczasowe doniesienia są prawdą. Odpowiedziała jednak wymijająco.

– Są rzeczy, których kobieta nie powinna odsłaniać dla dobra samej siebie. Poza tym tajemnica jest bardziej pociągająca niż odkrycie wszystkiego. Więc jeśli chce się być atrakcyjną, trzeba zostawić coś tylko dla siebie i tej jedynej ukochanej osoby – odpowiedziała dziennikarzom.

50-letnia gwiazda karierę zaczynała w katowickim oddziale telewizji publicznej. Później, pracowała jako prezenterka radiowa. Była prowadzącą serii „Wielkie Testy”. Obecnie prowadzi poranny program na antenie TVP Info „Wstaje dzień”.

Gwiazdy dla Playboya

Najgłośniejsze nazwiska, wielkie kariery i piękne ciała. Wokół każdej sesji „Playboya” odbywa się nierzadko ogromna burza, która promuje nie tylko miesięcznik, ale i podsyca ciekawość fanów.

W sierpniu pojawiła się okładka z Katarzyną Warnke, która na długo przed dystrybucją się tytułu w kioskach pojawiła się na ustach wszystkich mediów plotkarskich. Piękna i odmieniona partnerka Piotra Stramowskiego w „Playboyu” wyglądała niesamowicie. Mężczyźni natychmiast zaczęli komentować akty, a kobiety nadały jej tytuł objawienia roku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znani politycy, którzy odeszli od swoich żon [ZDJĘCIA]

Nie wiadomo jednak, jak zareagował na wiadomość Jacek Kurski. Znany z konserwatywnych poglądów w ostatnich tygodniach walczył z popularyzacją szokującego obrazu polskiego Kościoła w filmie Wojciecha Smarzowskiego „Kler”.

Po skandalu, jakim wywołało ocenzurowanie fragmentu przemówienia reżysera podczas odbierania nagród w Gdynii i głosach krytyki płynących ze świata mediów i filmowców, postanowił finalnie ukarać realizatora transmisji. Jednak w „Wiadomościach” zauważył, że nie zgadza się z koncepcją twórców, a sam film uderza w wartości Polaków. Czy szef TVP poradzi sobie ze zmianą wizerunku Popek?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jacek Kurski miał wypadek
  2. Wiadomości TVP chamsko zapowiedziały Kler. Przeszli samych siebie
  3. Mazowsze: Nie pokażą filmu Kler! Powód? ŻAŁOSNY

Najgorętsze romanse gwiazd w 2018 roku [ZDJĘCIA]

Zobacz również

ŹRÓDŁOgala.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl