Beata Tadla, była dziennikarka TVP, opowiedziała w programie Kuby Wojewódzkiego o swoim wywiadzie z Andrzejem Dudą podczas kampanii prezydenckiej. Stwierdziła, że nigdy nie widziała osoby tak zdenerwowanej przed rozmową.

– Nigdy nie zaczęłam rozmowy ze złymi intencjami. Zadawałam merytoryczne pytania. Andrzej Duda był po prostu nieprzygotowany do rozmowy. Był przerażony. Jego całe ciało drżało, nogi i kolana najbardziej. Do twarzy miał przyklejony uśmiech, do końca, to była maska – mówiła Tadla w wywiadzie z Magdaleną Rigamonti.

Podobne słowa padły w programie Kuby Wojewódzkiego.

– Nigdy, a pracuję 25 lat, nie spotkałam człowieka, który byłby tak potwornie zdenerwowany rozmową, tak strasznie się trząsł i tak potwornie trzymał przyklejony do twarzy uśmiech do końca wywiadu, żeby nie dać po sobie poznać, że jest zdenerwowany – dodała.

– Mam wrażenie, że ten najazd, ta nagonka mediów IV RP zaczęła się wtedy. Potem przeprowadziłam wywiad z drugim kandydatem, prezydentem Komorowskim. Gdyby to był wywiad na kolanach, to media IV RP by mnie zagryzły. Wywiad był dokładnie taki sam w swojej wymowie, z tymi samymi metodami. Jakoś cisza była potem – kontynuowała Tadla.

Beata Tadla straciła pracę w „Wiadomościach”. Przekonuje, że obecnie zawiesiła karierę.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

źródło: TVN

...

Zobacz również