Ujawniono wstydliwy, seksualny sekret matki Rydzyka. Chce zapaść się pod ziemię

Ujawniono wstydliwy, seksualny sekret matki Rydzyka. Chce zapaść się pod ziemię

Tadeusz Rydzyk jest w tym momencie najbardziej znanym polskim duchownym. Ma zarówno grono zwolenników, jak i przeciwników. Jednak kościelna droga życia nie zawsze była mu przeznaczona. Matka Rydzyka była potępiana przez proboszcza w ich rodzinnej parafii. Przez najgłębiej skrywany sekret o mało nie został wykluczony z kościoła a jego kariera duchownego wisiała na włosku. 

Tadeusz Rydzyk nie był jako dziecko mile widziany w kościele. Powód jest prosty, choć z pewnością nieoczywisty i niewiele osób o tym wie. Autor biografii Rydzyka ujawnia, że mały Tadeusz był nieślubnym dzieckiem, a to nie spodobało się proboszczowi parafii, w której mieszkała rodzina o. Tadeusza Rydzyka.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Dramat gwiazdy TVN. Brutalnie wykorzystana i okradziona

- Wtedy u nas proboszczem był ksiądz Marchewka. On był niedobry, bo powinien to jakoś inaczej... a ten Tadeuszkowi robił przez to trudności, że on jest nieprawowity... proboszcz to potępiał. A co Tadeusz był winny? - opowiada autorowi książki "Imperator" dawny znajomy ojca Rydzyka.

Tadeusz Rydzyk musiał wyprowadzić się z rodzinnej miejscowości

Przyszły duchowny nie miał szans w rodzinnym Olkuszu. Swoją przyszłość widział w kościele, ale ten go nie chciał. Nawet gdy wstąpił do zakonu w innym mieście, temat powrócił. Problemem znowu był nieformalny związek jego rodziców. Jednak mimo ciągłych trudności, Tadeusz Rydzyk dopiął swego. Osiąga sukcesy zarówno jako osoba duchowna, jak i w roli biznesmena. Jest to osoba budząca spore kontrowersje, między innymi ze względu na jego zyski z nieznanych źródeł i drogie samochody. Sam Rydzyk potrafi żartować z prawie wszystkich pogłosek. Historia jego rodziny jest natomiast tematem delikatnym, który przysporzył mu sporo problemów i o którym duchowny nie lubi wspominać. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Na pokładzie TU-154M jednak była bomba? Prokuratura komentuje ustalenia komisji
  2. Wstrząsające informacje o Macierewiczu. Przeżył niewyobrażalny horror
  3. Ksiądz zszokował wszystkich. Podał datę śmierci Kaczyńskiego
  4. Tęcza WRACA do Warszawy. Gdzie? Przed słynny kościół!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News