Tadeusz Rydzyk jest najbardziej wpływowym duchownym w Polsce, lecz jednocześnie uważa się go za osobę niezwykle kontrowersyjną, która od wielu lat dzieli Polaków. Jego powiązania z partią rządzącą nie są tajemnicą, teraz jednak doszło do ogromnego upokorzenia związanej z nim kobiety. 

Tadeusz Rydzyk bezsprzecznie jest najbardziej znanym i wpływowym duchownym w naszym kraju, lecz ciężko określić go, jako osobę cieszącą się bezkrytycznym uwielbieniem. To właśnie on – jak nikt inny – dzieli Polaków na jego gorliwych zwolenników, którzy z uwielbieniem słuchają rozgłośni Radio Maryja i oglądają Telewizję Trwam oraz tych, którzy krytycznie oceniają zarówno biznesowe zacięcie księdza, jak i jego układy polityczne.

Duchowny znany jest z tego, że niezwykle angażuje się w politykę naszego kraju i bardzo sympatyzuje z partią rządzącą. Swego czasu miał również swoich ulubieńców wśród polityków, których otwarcie popierał i darzył szczególnym zaufaniem. Teraz okazuje się, że jego ulubienica została brutalnie poniżona.

Kobieta, którą popierał Tadeusz Rydzyk brutalnie upokorzona

Marzena Wróbel jest byłą posłanką, która przez bardzo długi czas uważana była za ulubienicę Tadeusza Rydzyka. Otwarcie ją wspierał i popierał wszystkie jej polityczne działania, lecz po opuszczeniu PiS oraz późniejszym zrezygnowaniu z udziału w tworzeniu Solidarnej Polski media na jakiś czas o niej zapomniały. Ostatnio jednak kobieta wróciła na listy wyborcze.

Kobieta kandydowała na radną Radomia z listy Kukiz’15, lecz doszło tam do jej wielkiego upokorzenia. Wróbel była „jedynką” w radomskim okręgu wyborczym nr 1, lecz i tak nie udało jej się dostać. Na Kukiz’15 zagłosowało tam zaledwie 5,83% mieszkańców, a co za tym idzie, kobieta do Rady Miasta nie weszła. Jakby tego było mało w Radomiu zwyciężyła dawna partia przegranej posłanki – PiS.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tadeusz Rydzyk przeszedł samego siebie! Te słowa go pogrążą

Wyniki wyborów samorządowych

PiS w 28-osobowej radzie uzyskał w Radomiu aż 16 mandatów, a kolejnych 11 przypadło „Koalicji na rzecz zmian” Radosława Witkowskiego. W skład tego ugrupowania weszli członkowie KO, SLD oraz innych środowisk. Ostatni mandat udało się wygrać Bezpartyjnym Radomianom.

Podano już także informacje dotyczące głosowania mieszkańców Radomia na prezydenta miasta. Jak się okazuje, niemal pewna jest tam druga tura, do której przejść ma obecny prezydent Radosław Witkowski oraz kandydat Prawa i Sprawiedliwości, wiceminister obrony narodowej Wojciech Skurkiewicz. Pierwszy z kandydatów zdobył 45,47% głosów, drugi natomiast wiele mniej, bo 40,39%.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Mamy oficjalne wyniki wyborów! Są jednak niespodzianki
  2. Tydzień temu wydarzyło się coś, co ostatecznie pogrążyło Jakiego. Media milczą
  3. AGRESYWNE PSY. POTRZEBUJESZ TAKICH DOKUMENTÓW, INACZEJ SŁONO ZAPŁACISZ
  4. Ile zarabia Agnieszka Chylińska? Zarobki gwiazdy to kosmos
  5. Nie ma wątpliwości. Jolanta Kwaśniewska zmiażdżyła Agatę Dudę

8 faktów, których o. Rydzyk woli nie ujawniać [ZDJĘCIA]


ŹRÓDŁOnatemat.pl

Redaktor, recenzent, copywriter.