Rydzyk narobił wstydu na całą Europę! Nie uwierzycie, co właśnie zrobił na Litwie
Karol Zaborowski - 20 Grudnia 2018

Rydzyk narobił wstydu na całą Europę! Nie uwierzycie, co właśnie zrobił na Litwie

Tadeusz Rydzyk od wielu lat wzbudza w całej Polsce bardzo duże kontrowersje. W ostatnim czasie duchowny znowu pojawił się w mediach za sprawą doniesień, że chce założyć własną partię polityczną. Jednak teraz Rydzyk przeszedł samego siebie.

Tadeusz Rydzyk i jego poglądy polityczne znane są niemalże każdemu Polakowi. Duchowny w swoich wypowiedziach nie raz atakował zarówno Unię Europejską, jak i lewicę starając się bronić kultury chrześcijańskiej w naszym kraju. Teraz jego słowa wybrzmiały również poza granicami naszego kraju, które według wielu osób ośmieszyły nas na całą Europę.

Tadeusz Rydzyk ostro o Unii Europejskiej

Kontrowersyjnych historii z udziałem ojca Rydzyka jest cała masa. Wystarczy chociażby wspomnieć o dwóch samochodach podarowanych przez bezdomnego lub ogromnych kwotach pieniędzy, które dostaje od naszego rządu. Jednak sama jego działalność również nie podoba się wielu osobom. Rydzyk znany jest z bardzo radykalnych poglądów, które dotyczą zarówno sfery politycznej, jak i społecznej. Teraz duchowny udał się w specjalną podróż do Wilna, gdzie wystąpił dla miejscowej Polonii. Spotkanie zostało zorganizowane przez Dom Kultury Polskiej i bez wątpienia zostanie zapamiętane przez lata. Niechęć do Unii Europejskiej w naszym kraju nie jest niczym nowym. Jednak co innego jest prowadzić dyskusję na ten temat wśród swoich znajomych lub bliskich, a co innego mówić o tym do mikrofonu w zupełnie obcym kraju. Co gorsze, Rydzyk podczas swojego wystąpienia nazwał UE nowym Związkiem Radzieckim.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
- Ta Unia, powiedziałbym, że jest to nowy Związek Radziecki - stwierdził Rydzyk. Oberwało się również patronowi całej Unii Europejskiej, czyli Altiero Spinelli, który uznawany jest za ojca tej wspólnoty. Polski Duchowny stwierdził, że Spinelli był tak radykalnym komunistą, że został nawet wyrzucony z własnej partii komunistycznej. - Stary komunista. I to taki komunista, że nawet partia komunistyczna wyrzuciła go ze swoich szeregów, bo był tak radykalny - dodaje duchowny. Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie kontakty Polski z resztą wspólnoty europejskiej nie są najlepsze, a w tym momencie mogą się jeszcze bardziej pogorszyć.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Niczego lepszego nie zobaczycie w te święta! Donald Tusk składa Polakom życzenia
  2. Strasznie przykre. Tyle lat miała Anna Przybylska w dniu śmierci
  3. ŻE CO?! Oto ile NAPRAWDĘ waży Magda Gessler, aż trudno w to uwierzyć
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  5. Andrzej Duda odwołał kluczowych polityków. Wstrząsająca decyzja
  6. Cała Polska w żałobie. Fani żegnają legendarnego gwiazdora
GłówneEmerytury przechodzą rewolucyjne zmiany. Co musisz o nich wiedziećCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News