Ewakuacja szkoły Rydzyka! Służby jadą na miejsce
Wiadomości Pikio - 10 Stycznia 2019

Ewakuacja szkoły Rydzyka! Służby jadą na miejsce

Tadeusz Rydzyk ma zarówno swoich zwolenników, jak i zagorzałych przeciwników. Ta druga grupa osób bardzo często stara się uprzykrzyć życie duchownego, a także jego sympatyków. Tym razem ktoś posunął się jednak o krok za daleko - do akademika Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu ktoś podłożył ładunek wybuchowy. Studenci są przerażeni.

Tadeusz Rydzyk został poinformowany o tym, że do akademika kierowanej przez niego uczelni podłożona została bomba. Wszyscy zostali ewakuowani w trybie natychmiastowym, a na miejscu pracują służby. Nie wiadomo jeszcze, czy jest to realne zagrożenie, czy tylko nieśmieszny żart przeciwnika redemptorysty.

Tadeusz Rydzyk - życie jego studentów jest zagrożone

Dziś popołudniu wszyscy studenci zamieszkali w akademiku Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu zostali ewakuowani. W budynku rzekomo podłożona została bomba, która w każdej chwili może wysadzić go w powietrze. Informację tę potwierdziła podinspektor Wioletta Dąbrowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. - Tak, mamy taką informację, ale jeszcze nie wiadomo, o ile chodzi osób. Zarządzono ewakuację – oświadczyła funkcjonariusza. Nie wiadomo jeszcze kto podłożył ładunek, ani kto zawiadomił o tym policję.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Andrzej DudaAndrzej Duda nie ma już przed nimi tajemnic! Eksperci rozgryźli każdy jego gestCzytaj dalej

Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu

Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu istnieje od 2001 roku i stworzona została przez Tadeusza Rydzyka. Szkoła posiada status niepublicznej i jest wpisana wykazu niepaństwowych uczelni zawodowych MEN. Uczelnia należy do Fundacji Lux Veritatis, której twórcą również jest jest ojciec Tadeusz Rydzyk. Studenci tej uczelni mogą skorzystać z przynależącego do szkoły akademika, w którym to dziś podłożona została rzekoma bomba. O dalszym rozwoju sytuacji będziemy informować na bieżąco. Zapraszamy do sprawdzania aktualizacji.ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO:
  1. Kto zostanie Nowym Papieżem? Oto oficjalne zdjęcie kandydata!
  2. Fani zejdą na zawał. Brat Magdy Gessler to znany i ZNIENAWIDZONY polityk
  3. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  4. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
[view-gallery id=334883]
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News