Imperium Rydzyka zatrzęsło się w posadach! Jego przyszłość jest już przesądzona

Imperium Rydzyka zatrzęsło się w posadach! Jego przyszłość jest już przesądzona

Tadeusz Rydzyk przez chwilę mógł obawiać się o swoje imperium! Radio Maryja właśnie ubiegało się o koncesję na kolejne lata, dzisiaj znamy decyzję. Czy w przyszłych latach biznes ojca Rydzyka rozkwitnie? A może to koniec dobrej passy? Jego przyszłość jest już przesądzona.

Radio Maryja ma już pewność - uzyskali koncesję na kolejne 10 lat nadawania. Taką informację przekazały Polakom Wirtualne Media. Tadeusz Rydzyk przez kolejne lata może "realizować wyznaczoną misję". Tym bardziej, że tym razem postanowili robić to bez reklam. Z czego teraz będzie żył o. Rydzyk?

Tadeusz Rydzyk rezygnuje z reklam swojej stacji. Uzyskał tańszą koncesję

- Mamy świadomość, jak ważna jest misja społeczna Radia Maryja dla słuchaczy w Polsce, tym bardziej wybór Emitel jako nadawcy technicznego odczytujemy jako zaufanie dla jakości i efektywności naszych usług - skomentował prezes firmy Emitel S.A., która odpowiada za emisję Radia Maryja. Nie wiadomo jednak, czy zdjęcie reklam ze stacji wiązało się ze społeczną misją czy... z tańszą koncesją. Jak się okazuje, bez reklam koncesja na 10 lat nadawania kosztuje aż 80% mniej od normalnej. Dla stacji ogólnokrajowej byłoby to 7 mln rocznie, a bez reklam - lekko ponad milion. Choć może to obciąć zysku Radia Maryja, to nie ma wątpliwości, że Tadeusz Rydzyk wykorzysta brak reklam na swoją korzyść. Poza tym posiada całkowicie inne źródła dochodu i finansowe wsparcie od partii rządzącej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ofiary katastrofy smoleńskiej w reklamie. Polaków wbiło w ziemię
  2. Giertych ze łzami w oczach. "Zamachu dokonali ludzie powiązani z Tuskiem, pomógł mu Putin"
  3. Makabra setki metrów pod ziemią. Nie żyje mężczyzna, trwa walka z czasem
  4. Nie popełniajcie tego błędu przy karmieniu psa! Skrzywdzicie go
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News