Media Tadeusza Rydzyka podały fatalne informacje. Bardzo zła prognoza pogody

Media Tadeusza Rydzyka podały fatalne informacje. Bardzo zła prognoza pogody Źródło: .

Media, których założycielem jest Tadeusz Rydzyk, emitują na kanale swojej stacji także prognozę pogody. Według tego, co podaje się na antenie, najbliższe dni nie będą obiecujące pod względem pogody. Zapowiada się mocne pogorszenie warunków, ochłodzenie i silny wiatr.

Tadeusz Rydzyk emituje programy w polskiej telewizji od 16 lat. Jego telewizja, TV TRWAM oprócz programów stricte religijnych ma w ramówce programy o tematyce rolniczej, informacyjnej, dziecięcej czy młodzieżowej.

Niedawno na antenie TV TRWAM Marta Klimczak zapowiedziała niezbyt optymistyczną prognozę pogody. Ta wiadomość zasmuci wszystkich, którzy po chłodnym weekendzie majowym liczyli na ocieplenie w kolejnych tygodniach.

Tadeusz Rydzyk emituje zatrważające prognozy

Jak podano na antenie TV TRWAM nad Polską pojawił się niż. Oznacza to, że do kraju ma napływać ciepła oraz wilgotna masa powietrza, zwiększy się też zachmurzenie.

Właściwie cały kraj ma być pogrążony w chmurach. Są to niestety chmury deszczowe, w przeważającej części kraju mają wystąpić opady deszczu. Jedynie w kilku miejscach zapowiadają się przejaśnienia. Pojawić się mają głównie na północnym wschodzie i północnym zachodzie kraju.

Prognoza temperatury, również nie nastraja optymistycznie. Nad morzem ma być około 12 stopni Celsjusza. Najcieplej ma być na Lubelszczyźnie, gdzie temperatura może sięgnąć najwyżej 16 stopni. To jednak wciąż bardzo niskie temperatury jak na maj. Zapowiadany jest też wzrost ciśnienia atmosferycznego, co szczególnie wrażliwe osoby mogą dotkliwie odczuć.

Szczegółowe prognozy też nie nastrajają zbytnio pozytywnie. Na północnym zachodzie kraju najcieplej ma być w przygranicznych Słubicach, gdzie mogą pojawić się przejaśnienia, a temperatura może sięgnąć 16 stopni. Znacznie gorzej będzie w nadmorskich miejscowościach - w Koszalinie, Kołobrzegu, Władysławowie czy Ustce. Temperatura na poziomie zaledwie 11 stopni Celsjusza i ciągłe opady deszczu! Nie najlepiej także w Toruniu czy Poznaniu - około 13 stopni i również opady deszczu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tylko trochę cieplej będzie na południowym zachodzie Polski. Najcieplej znów przy Odrze - temperatury rzędu 15 stopni i szansa na przejaśnienia, bez deszczu. Nie najgorzej na dolnym Śląsku - w Wałbrzychu może być nawet do 14 stopni. Jednak im bardziej w stronę środkowej Polski, tym gorzej. Około 12 stopni w Kaliszu, Łodzi czy Częstochowie, mogą wystąpić opady deszczu.

Na północnym wschodzie najcieplej w granicach kraju. Około 15 stopni na Podlasiu, będzie tam pochmurnie, ale z przejaśnieniami. W stolicy zapowiada się na deszcz i temperatury w granicach 16 stopni Celsjusza, podobnie na całym Mazowszu.

Południowy wschód będzie najbardziej deszczowy. W Lubelskim ma być pochmurnie, ale be deszczu - temperatura ma się utrzymywać w okolicach 16 stopni. Dużo gorzej na Podkarpaciu i Małopolsce. Temperatura powietrza podobna do tej na Lubelszczyźnie, ale za to mają padać ulewne deszcze.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Nie żyje znana prezenterka. Zmarła tragicznie. Policja oskarża jej męża
  2. Anna Mucha przeszła samą siebie! Zrobiła coś tak SZOKUJĄCEGO na plaży, że wszystkim opadły szczęki z wrażenia. To do niej zupełnie niepodobne!
  3. Smutne informacje pogodowe TVN Meteo. Nad Polskę nadciąga niż Yukon
  4. Polski rencista stał przy grobie żony i płakał. Nie mógł zapomnieć, jak upokorzył go ksiądz po jej śmierci
  5. Z ostatniej chwili: Zupełnie nowe informacje ws. katastrofy smoleńskiej!
  6. Polsat: Policjanci znaleźli zwęglony samochód. Gdy zajrzeli do środka, niemal zwymiotowali

Źródło: Radio Maryja

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News