ZLIKWIDUJĄ Radio Maryja?! Rydzyk się załamie

ZLIKWIDUJĄ Radio Maryja?! Rydzyk się załamie Źródło: Fot. Wikimedia Commons

Tadeusz Rydzyk dzięki Radiu Maryja i Telewizji Trwam zdobył ogromną sławę i stał się jednym z najbardziej wpływowych Polaków. Jednak jego działalność coraz częściej jest krytykowana i coraz więcej osób chce, aby cały jego proceder został natychmiastowo zatrzymany.

Ojciec Tadeusz Rydzyk od samego początku swojej działalności wzbudza duże kontrowersje. Przez lata udało mu się zebrać rzeszę zwolenników widzących w jego mediach jedyne obiektywne i prawdziwe dziennikarstwo.

Dodatkowo samego Rydzyka traktują często jako jedynego sprawiedliwego dzisiejszych czasów. Jednak coraz więcej osób otwarcie się nie zgadza z jego działalnością. Wśród nich jest dziennikarz Kuba Wątły, który wraz z internautami atakuje Rydzyka.

Tadeusz Rydzyk załamany

Duchowny coraz częściej angażuje się w życie polityczne, o dziwo krytykując również aktualny rząd, który do tej pory ściśle z nim współpracował. Teraz przeciwników Radia Maryja jest coraz więcej, a ich liczba znacząco wzrosła, gdy Rydzyk ogłosił prace nad kolejnym przedsięwzięciem. Wielu Polaków nie widzi w tym nic innego jak kolejny sposób na powiększenie swojego portfela. Tadeusz Rydzyk już niebawem rusza z Muzeum "Pamięć i Tożsamość", oczywiście częściowo finansowanym z naszych pieniędzy. Duchowny cały czas jest wspierany przez państwowe środki, a teraz dodatkowo wycenił swój wkład w rozwój projektu. O wszystkim informuje Kuba Wątły na swoim Facebooku. - Przed chwilą było to ponad 70 mln złotych. Teraz Rydzyk wpadł na pomysł wyceny swoich własnych materiałów audio-video, które zamierza włożyć do tworzonego przez siebie i Glińskiego muzeum Wojtyły. Te materiały to m.in rozmowy ze słuchaczami Radia Maryja. No sztos normalnie i złoto z dodatkiem diamentów. Wycena: 88 mln złotych. Stawiamy dorsze przeciw jesiotrom, że owe 88 mln złotych, to będą za chwilę nasze pieniądze, które znów wpłyną na konto Rydzyka. - pisze dziennikarz. Dodaje również, że według jednego z członków PO, jeżeli PiS przegra najbliższe wybory, to oni sami "przejdą się do pana Rydzyka", jednak nie w celu przerwania jego działalności. Sam dziennikarz w późniejszej części dodaje, co rząd powinien zrobić w sprawie ojca Rydzyka. W takim wypadku duchowny bez wątpienia załamałby się, patrząc jak powoli i systematycznie praca jego życia obraca się proch i perzynę. - Likwidacja radia bez względu na protesty coraz mniejszej grupy słuchaczy. Szybko i sprawnie na bazie odebranych częstotliwości należy stworzyć powszechnie dostępne radio o profilu publicystyczno-obywatelskim. I tyle w skrócie - dodaje. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polska w żałobie. Nie żyje legenda polskiej polityki
  2. Szok w TVN! Czołowa gwiazda rezygnuje
  3. Sygnały uspokajające i grożące. Mowa ciała psa zdradza wiele sekretów
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News