Tadeusz Rydzyk ukrywał to przez lata! Teraz wyszło na jaw

Tadeusz Rydzyk ukrywał to przez lata! Teraz wyszło na jaw

Ojciec Tadeusz Rydzyk jest znany chyba wszystkim Polakom. Jego sławie ustępować mogą tylko kontrowersje, jakie wywołuje jego działalność, jak i ingerencja w polską politykę. Teraz na jaw wyszła kolejna skrzętnie ukrywana tajemnica Tadeusza Rydzyka.

Założyciel Rada Maryja i telewizji Trwam Tadeusz Rydzyk bez wątpienia jest osobą bardzo tajemniczą. Wiele jego sekretów jeszcze przez wiele lat nie ujrzy światła dziennego. Jednak teraz wyciekły informacje o jego przeszłości, które mogą zszokować wiele osób. Rydzyk poprzez swoje radio i telewizje zdobył wierność tysięcy Polaków, którzy traktują go momentami niemal jako wyrocznię nie tylko w kwestiach wiary, ale i moralności czy też polityki. Jednak czegoś takiego nikt nie mógł się spodziewać.

Tadeusz Rydzyk ukrywał to przed wszystkimi

Wiele osób zna ojca Rydzyka jedynie przez Radio Maryja i telewizję Trwam. Mało kto jednak jest nim na tyle zainteresowany, aby prześledzić przeszłość duchownego, z której on sam nie jest dumny. Teraz cała prawda ujrzała światło dzienne. Jak się okazało, Tadeusz Rydzyk z początkiem swojej kariery jako duchowny miał bardzo duże problemy. Dodatkowo on sam nie był temu winny, a jego rodzina. Rodzice Tadeusza Rydzyka żyli bez sakramentu małżeńskiego, co oznacza że duchowny został poczęty z nieprawego łoża. Przez ten fakt przełożeni duchownego patrzyli na niego bardzo nieprzychylnie, pomimo że on sam nie był niczemu winny. Wszystko zaczęło się od proboszcza parafii, na której był Tadeusz Rydzyk. Przez to młody duchowny czuł się bardzo odtrącony, dlatego postanowił odejść ze swojego rodzinnego miasta Olkusza i przejść do zakonu. Niestety i tam spotkał się z odtrąceniem i niezrozumieniem. Wszystko wróciło do normy, dopiero gdy rodzice Rydzyka postanowili od siebie odejść. Tadeusz Rydzyk nigdy publicznie nie mówił o swoich trudnych początkach. Ciężko mu się dziwić, ponieważ został odtrącony przez wspólnotę, której chciał się poświecić. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Bijatyka na Mundialu! Robi się bardzo niebezpiecznie
  2. Poruszenie na prawicy. Czołowy polityk kończy karierę
  3. Co się dzieje? Niemcy zamykają granicę z Polską
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News