rydzyk
Fot. YouTube/Radio Maryja
Mikołaj Pilecki - 13 Grudnia 2018

Rydzyk właśnie zrealizował plan życia! Może otwierać dodatkowe sejfy

Tadeusz Rydzyk od 1991 roku kieruje Radiem Maryja, pierwszą katolicką rozgłośnią w Polsce. Choć może się to wydawać dziwne, radio prowadzi także audycje na tematy intymne, takie jak współżycie między małżonkami. Wtorkowy odcinek programu wzbudził wiele kontrowersji.

Tadeusz Rydzyk niemal 30 lat temu znalazł doskonały sposób utrzymania. Oficjalnie nieposiadający niczego zakonnik korzysta ze wszystkich bogactw, które w tym czasie zgromadziła jego fundacja Lux Veritatis, Radio Maryja i Telewizja Trwam. Okazuje się, że ogromną popularnością cieszą się również tematy związane z seksem i z katolickim podejściem do niego, które poruszane są na falach radia niemal od samego jego początku. Potrzebujący rady w tak ludzkiej sprawie katolicy chętnie słuchają więc rozmów teologów, księży i seksuologów, którzy opowiadają o tym, jak kochać w sposób miły Bogu, a to może przełożyć się na kolejne tysiące na koncie medialnego imperium Rydzyka.

Tadeusz Rydzyk naucza o seksie

Szczególne kontrowersje wzbudziła wtorkowa audycja o tytule "Jak być dobrą żoną w sypialni". Tytuł, jak i wydźwięk programu wiele osób uznało za seksistowski i poniżający kobiety z racji skupienia się jedynie na żonach. Innego zdania są jednak głęboko wierzący przyszli i obecni małżonkowie, którzy audycji słuchali z wielkim zainteresowaniem. Nie ma, co się dziwić w końcu zgodnie z nauką Kościoła jednym z ich najważniejszych zadań jest powołanie do życia nowego człowieka i wychowanie go zgodnie z dziesięcioma przykazaniami. - Uważam, że wszelkie dyskusje o seksie są ważne i potrzebne. Również te w Kościele, dotyczące etyki katolickiej, czy po prostu współżycia - powiedziała w rozmowie z "WP" teolog i blogerka Joanna Lewicka. Wiadomo już także, iż niedługo na falach Radia Maryja ukarze się analogiczna audycja, tylko że skierowana do mężczyzn. - Z tego co wiem, będzie na ten temat osobna audycja. Będzie nosiła tytuł "Jak być dobrym mężem w sypialni" i zostanie wyemitowana 19 lutego. Poprowadzi ją pan dr Jacek Pulikowski. Zgadzam się, że mężczyzna też powinien być dobrym małżonkiem. Małżeństwo tworzą dwie osoby (kobieta i mężczyzna), równe w godności i co do praw - zdradziła Lewicka.

Popyt na naukę o małżeństwie rośnie

Jeśli program zostanie zmodyfikowany zgodnie z potrzebami słuchaczy, którzy w rozmowie z "WP" wskazali m.in. na potrzebę nowocześniejszego podejście do niektórych spraw, może okazać się naprawdę lukratywną inwestycją. Młodzi, którzy żyją z inną świadomością i w innym świecie niż ich rodzice, czy dziadkowie potrzebują pomocy, której nie otrzymają od środowisk świeckich, ateistów, ruchów kobiecych. Pozwalając audycji na rozwój i podejmowanie coraz poważniejszych tematów, Tadeusz Rydzyk z pewnością zwiększy budżet Lux Veritatis, a co za tym idzie swojego i radia i Telewizji.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Czy to się dzieje naprawdę?! Polski Kościół prześladuje ofiary pedofilów?
  2. Największa gwiazda TVN szokuje ws. homoseksualizmu! Chodzi o przyjaciela Kaczyńskiego
  3. Duda spali się ze wstydu! Małżeństwo upokorzyło prezydenta, Polacy biją brawo
  4. Znaki zodiaku, które mogłyby zasiąść na tronie. Jesteś urodzonym władcą?
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
ZAMIANA
.Jolanta Kwaśniewska i sekrety jej małżeństwa. Możecie się mocno zdziwić!Czytaj dalej
źródło: kobieta.wp.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News