rydzyk
Fot. YouTube
Mikołaj Pilecki - 17 Sierpnia 2018

Tadeusz Rydzyk zajmie się kobiecymi piersiami! Aż trudno w to uwierzyć

Tadeusz Rydzyk prowadzi fundację Lux Veritatis, szkołę, park wodny, telewizję i radio. Dla najwierniejszych słuchaczy organizuje nawet festyny. Na najbliższym z nich będzie można również zbadać stan zdrowia i skonsultować się z lekarzem specjalistą.

Już w przyszłym miesiącu w Toruniu dojdzie do kolejnego zlotu Rodzin Radia Maryja. Na pielgrzymów czekało będzie wiele atrakcji, tych religijnych i bardziej przyziemnych. Znajdzie się również coś dla dzieci i zmartwionych swoim zdrowiem. Będzie to festyn dziękczynny i odbędzie się w Porcie Drzewnym w Toruniu, niedaleko siedziby imperium medialnego o. Rydzyka. Będzie to także kolejny sprawdzian dla dumy redemptorysty - Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II, w którym odbędzie się uroczysta msza. Poprowadzi ją sam ordynariusz Diecezji Toruńskiej. Spotkanie będzie już dziesiątym takim w historii. Na dzieci czekać będzie sportowy plac zabaw, na melomanów wielu artystów, którzy wystąpią na przygotowanej dla nich scenie, a wszystkie kobiety będą mogły skorzystać z badań mammografem.

Tadeusz Rydzyk zajmie się kobiecymi piersiami

Oprócz modlitwy, zabawy i kulinarnych atrakcji, toruński duchowny zorganizował swoisty szpital polowy. Będzie można poradzić się w sprawie chorób serca, cukrzycy, czy zbadać piersi pod kątem ewentualnej choroby nowotworowej. Nie jest to pierwszy raz, gdy Tadeusz Rydzyk zadbał o oddane słuchaczki. Zdarzyło się to chociażby w 2011 roku, gdy pochlebne zdanie o nim wyraziła nawet "Gazeta Wyborcza". W ten sposób o. Rydzyk pragnie uhonorować swoich najwierniejszych słuchaczy i współwyznawców. Impreza jest ponadto jednym z największych wydarzeń kulturalnych w Toruniu.

Czym zajmuje się fundacja Rydzyka?

Założona i kierowana m.in. przez Tadeusza Rydzyka Fundacja Lux Veritatis sprawuje kontrolę nad wszystkimi przypisywanymi redemptoryście inwestycjami. To ona odpowiada za finanse zarówno Radia Maryja, jak i Telewizji Trwam. Fundacja ma w swojej opiece toruński aquapark, Wyższą Szkołę Kultury Społecznej i Medialnej i spółkę zajmującą się miejscowymi termami. Fundacja sprzedaje także różnego rodzaju pamiątki, dewocjonalia i płyty z filmami i muzyką.ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS zapewniał, że sprowadzi wrak tupolewa do Polski. Teraz Duda poleci po trzy wraki
  2. Zenek Martyniuk we łzach. Król disco polo nie wytrzymał
  3. Koszmar w parku rozrywki Energylandia. Nie żyje jedna osoba
ZAMIANA
o_rydzyk8 faktów, których o. Rydzyk nie chciał ujawniać. Pilnie strzeżone sekrety ujrzały światło dzienne, z 7 się nie podniesieCzytaj dalej
lesz5Tak żyją córki najbogatszych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: se.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News