Rydzyk upokorzył swoich fanatyków!
Malwina Kossela - 11 Lipca 2018

Rydzyk upokorzył swoich fanatyków! "Widzicie, co mohery potrafią?"

Ojciec Tadeusz Rydzyk znany jest z tego, że potrafi bardzo dobrze zadbać o swoje sprawy finansowe. Przedsiębiorczego redemptorystę można albo kochać albo nienawidzić. Ci, którzy go kochają - robią to jednak bezgranicznie. Tym bardziej dziwi fakt, że to on sam upokorzył swoich fanatyków.

Ojciec Tadeusz Rydzyk do tej pory dobrze wiedział jak postępować z ludźmi, którzy są mu bezgranicznie oddani. Coś jednak wyraźnie się zmieniło, bowiem sam, podczas kazania... upokorzył swoich fanatyków, czyżby się zapomniał? Wiele osób mówiąc o fanatykach ojca Rydzyka, którzy oddaliby każdy grosz na budowę jego medialnego imperium, używa określenia: "mohery", uznawanego powszechnie za zgryźliwe i uszczypliwe. Pojawiło się ono dlatego, że przedsiębiorczego redemptorystę popierają głównie panie w mocno podeszłym wieku, uczestniczące we wszystkich mszach świętych i noszące charakterystyczne, moherowe berety. Dziwne, że sam ojciec Tadeusz Rydzyk zdecydował się na użycie tego określenia.

Ojciec Tadeusz Rydzyk obraził swoich fanów

- W tym roku mija 18 lat, jak założyliśmy taką uczelnię. WSKSiM to dla nas oczko w głowie. I wiecie co? Ja się bardzo cieszę, że ta uczelnia, chociaż nie jest kochana przez tę lewicę, lewactwo, to jednak została oceniona przez najwyższe organa w Polsce - dziennikarstwo najlepsze, wyróżniające się. Widzicie, co mohery potrafią? No! To mohery wszystko, którymi tak pogardzają - powiedział Rydzyk z ambony, na pielgrzymce Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę, opowiadając o stworzonej przez siebie Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Do tej pory ojciec Rydzyk potrafił zadbać o sympatię popierających go ludzi. Myślicie, że tym razem również wybaczą mu to, że sam użył wobec nich obraźliwego określenia?Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gersdorf właśnie wyciągnęła asa z rękawa! PiS NIE MOŻE ruszyć sądów
  2. Wybuch groźnej epidemii w polskim województwie! Śmiertelna choroba, setki zarażonych
  3. Straszny atak na Gessler w jej urodziny! Słynna solenizantka upokorzona
  4. Wilk nie mógł jeść ani pić przez wiele dni. Powód odbiera wiarę w ludzi
  5. Jackowski szokuje, środowiska LGBT w furii! „Jestem Żydem i gejem”
o_rydzyk8 faktów, których o. Rydzyk nie chciał ujawniać. Pilnie strzeżone sekrety ujrzały światło dzienne, z 7 się nie podniesieCzytaj dalej
tomaszkomendaNie tylko Komenda: Największe porażki polskich sądów [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: kujawsko-pomorskie.onet.pl  
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News