Porażające informacje mediów Tadeusza Rydzyka. "Znaleźli narkotyki, mężczyźnie grozi 8 lat więzienia"

Porażające informacje mediów Tadeusza Rydzyka. "Znaleźli narkotyki, mężczyźnie grozi 8 lat więzienia" Źródło: screen youtube.com/ExpressBydgoski

Tadeusz Rydzyk stworzył prawdziwe medialne imperium, które właśnie donosi o porażającym wydarzeniu. Służby znalazły narkotyki, a oskarżonemu grozi 8 lat więzienia.

Tadeusz Rydzyk bez wątpienia jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w całej Polsce. Duchownemu z Torunia udało się stworzyć prawdziwe imperium, poprzez które dociera do całej masy odbiorców. Teraz media ojca Rydzyka poinformowały o akcji polskiej policji, podczas której został zatrzymany mężczyzna. W jego mieszkaniu znaleziono znaczne ilości narkotyków, a śledztwo w tej sprawie nadal trwa.

Tadeusz Rydzyk w swoich mediach poinformował o sukcesie policji

Wiele osób mogłoby podejrzewać, że media prowadzone przez Tadeusza Rydzyka, będą przedstawiać jedynie informacje związane z wiarą katolicką oraz Kościołem. Jednak nic bardziej mylnego. Na stronie Radia Maryja ukazała się właśnie informacja o zakończonej sukcesem akcji policyjnej, która była przygotowywana od dłuższego czasu.

Wszystko miało miejsce w powiecie międzyrzeckim (woj. lubuskie). Tam właśnie funkcjonariusze przeprowadzili nalot na mieszkanie 36-latka, który wcześniej był uważnie obserwowany przez organy ścigania. Wszystko przez duże prawdopodobieństwo, że funkcjonariusze policji znajdą w mieszkaniu mężczyzny znaczne ilości narkotyków.

W tym przypadku przeczucie nie zawiodło policjantów, którzy znaleźli w mieszkaniu ponad 6 kilogramów marihuany. 36-latek usłyszał już 3 zarzuty, a najpoważniejszy z nich na ten moment to posiadanie znacznej ilości narkotyków. Za tego typu przestępstwo grozi mu nawet do 8 lat więzienia, jednak bardzo możliwe, że mężczyzna odpowie również za handel , ponieważ prócz narkotyków w jego mieszkaniu znaleziono specjalny sprzęt do działkowania oraz przetwarzania zakazanych substancji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy poinformował również, że wejście do mieszkania mężczyzny poprzedziło policyjne rozpoznanie, które dało funkcjonariuszom odpowiednie informacje potrzebne do przeprowadzenia tego typu akcji. 36-latek został zatrzymany w areszcie śledczym na okres trzech miesięcy.

Przez ten czas policja będzie miała możliwość sprawdzenia, czy w działalność mężczyzny wchodził również handel. Akcja przeprowadzona została w zeszłym tygodniu, a całą sprawą zajmowali się funkcjonariusze kryminalni z Komendy Wojewódzkiej w Gorzowie i policjanci z komisariatu w Skwierzynie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tego NIKT się nie spodziewał! Co łączy Agatę Dudę i Krystynę Pawłowicz? Gdy się dowiecie, pospadacie z krzeseł
  2. SZOK! 26-letnia aktorka poślubi o 42 lata starszego gwiazdora? Wiadomość zelektryzowała fanów: "To obrzydliwe!"
  3. Dantejskie sceny w Lidlu. Ludzie oszaleli, zdjęcie ze sklepu wprawi was w osłupienie
  4. Jackowski twierdzi, że Polska będzie musiała spłacać ogromne pieniądze. Jeśli ta wizja się spełni, to oznacza tragedię
  5. Roksana Węgiel w sukience z lateksu na Wielkiej Gali Gwiazd. Wszyscy patrzyli tylko na 14-latkę
  6. Tragedia po koncercie popularnego zespołu disco polo. Była nieprzytomna, nie oddychała
  7. To już oficjalne: pensja minimalna pójdzie w górę. Spora podwyżka dla miliona Polaków, wiemy od kiedy

źródło: Radio Maryja

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News