To koniec imperium Rydzyka? Chcą je zlikwidować

To koniec imperium Rydzyka? Chcą je zlikwidować Źródło: Fot. YouTube/wSensie.tv

Ojciec Tadeusz Rydzyk w czasie ostatnich 15 lat uczynił z Telewizji Trwam jedno z najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce. Dziś na temat imperium redemptorysty zdecydował się wypowiedzieć znany krajowy poseł, który chciałby, aby... zostało ono całkowicie zlikwidowane. 

Stefan Niesiołowski ostro skrytykował medialne poczynania ojca Rydzyka. Z okazji 15. urodzin Telewizji Trwam nie ma dla jej założyciela ciepłych słów.

Tadeusz Rydzyk powinien stracić swoje media?!

- Życzę im tego, żeby jak najszybciej byli zlikwidowani. To instytucja niezwykle szkodliwa dla Polski i Kościoła. Obrzydliwa w swoim zakłamaniu, aktywna politycznie na korzyść PiS i budowania dyktatury w Polsce - powiedział polityk w rozmowie z "Super Expressem". - W tej chwili prawie cały hierarchiczny Kościół popiera dyktaturę w Polsce i w to się wpisuje Rydzyk z jego imperium kłamstwa - dodał także niezwykle krytycznie.

Ostra opinia posła

Co ciekawe, Niesiołowski zdecydował się wyznać, iż sam jest praktykującym katolikiem. Nie zamierza jednak szczędzić krytyki TV Trwam oraz Radiu Maryja, z których narracją całkowicie się nie zgadza. - W Dekalogu jest napisane: "pamiętaj, abyś dzień święty święcił". Jest napisane też: "czcij ojca swego i matkę swoją", ale nie przypominam sobie, żeby było napisane "czcij Rydzyka i Kaczyńskiego". (...) Nie widzę związku związku między chodzeniem do kościoła, a czczeniem Kaczyńskiego, Rydzyka i innych szkodników, którzy niszą mój kraj i Kościół - dodał niezwykle ostro Niesiołowski. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. KFC wyśmiał prezydenta Dudę! Wpis sieci robi furorę w internecie
  2. Dziewczyna Macierewicza przerywa milczenie. Ujawnia jego sekrety
  3. Nie żyje kluczowy świadek ws. Komendy. Śmierć w tajemniczych okolicznościach
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News