Tadeusz Rydzyk
youtube.com/fb/ZdrowaPolska
Wiadomości Pikio - 8 Marca 2019

Katolicy błagają ojca Rydzyka o pilną pomoc. Twierdzą, że Polska zostanie poddana kultowi szatana

Tadeusz Rydzyk jest najbardziej kontrowersyjnym duchownym w naszym kraju. Toruński redemptorysta ma jednak, prócz licznego grona przeciwników, także tysiące zwolenników. Ci ostatni właśnie poprosili go teraz o pomoc w walce o chrześcijańską Polskę. Katolicy boją się, że już niedługo nasz kraj zostanie poddany kultowi szatana.

Tadeusz Rydzyk przez wiele osób uważany jest raczej za biznesmena, aniżeli za osobę duchowną. Toruński redemptorysta zarządza wielomilionowym majątkiem, który jednak oficjalnie nie należy do niego. Rydzyk nie lubi grać, jak inni mu zagrają, co otwarcie pokazywał, między innymi podczas ostatniej politycznej rywalizacji z Jarosławem Kaczyńskim. Czy tym razem jednak spełni żądanie katolików? Wierni wystosowali bowiem apel, obok którego nie może przejść obojętnie. W sporze chodzi o możliwość poddania Polski kultowi szatana.

Tadeusz Rydzyk pomoże wiernym? Rozpoczął się ogromny protest

Sprawą, która może mocno zainteresować toruńskiego redemptorystę, jest wystawa Mariny Abramović. Wernisaż artystki odbędzie się właśnie w Toruniu, a choć organizatorzy nie widzą w nim nic złego, to katolicy przyjmują całkiem odmienną perspektywę. Ich zdaniem Marina Abramović jest "promotorką okultyzmu". Niektórzy Polacy boją się, że ten niepozorny event może zaprowadzić nasz kraj pod władzę szatana. Wierni, nie chcąc do tego dopuścić, błagają o modlitwę i wsparcie właściciela Radia Maryja.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek pokazała swój biust w pełnej "okazałości". Tym zdjęciem przesadziła?Czytaj dalej

- Będzie potrzebna PILNA modlitwa w piątek. O 18 odbędzie się zamknięte spotkanie miejscowych elit na satanistycznym wernisażu. Mariny Abramowicz, mające na celu poddanie Polski kultowi szatana – można przeczytać na facebookowym profilu "Uwaga: Polska w dużych dawkach".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

ola kwaśniewskaNajwiększe tajemnice Oli Kwaśniewskiej. Wolałaby o tym nie mówićCzytaj dalej

Wernisaż Mariny Abramović rozpoczął się w piątek 8 marca, czyli w Dzień Kobiet. Zakończyć ma się natomiast 11 marca. Przez ten czas wierni zapowiadają liczne protesty pod Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu. Już w piątek wieczorem dało się zobaczyć w tej okolicy osoby z transparentami nawołującymi do "powrotu do Boga".

- Czy za ten stan rzeczy odpowiada Gliński, Sellin, albo też Zwinogrodzka? Nie! Za takie wydarzenia w Polsce odpowiadają fanatyczni zwolennicy PiS! Trzy lata temu zostali ostrzeżeni. Dysponowali dostarczoną przeze mnie wiedzą, wystarczającym czasem i narzędziami nacisku na Rząd. Nie zrobili zupełnie nic! - czytamy na innej stronie na Facebooku.

Czy Tadeusz Rydzyk interweniuje w sprawie wernisażu? Do tej pory nie odezwał się na ten temat. Można więc wnioskować, że nie chce się mieszać w tę problematyczną kwestię. Zwłaszcza teraz, gdy zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego, a wśród kandydatów są też tacy z "partii Rydzyka". Wierni jednak nie przestają prosić i starają się zwrócić jego uwagę na poważny ich zdaniem problem.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Legenda TVP zwala z nóg! Krystyna Loska ma 82 lata i wygląda zjawiskowo!
  3. Gwiazda TVN pokazała partnera. To tajemniczy i bardzo bogaty biznesmen
  4. Krystyna Pawłowicz obraziła już całą opozycję, teraz wzięła się za swoich. Tym razem oberwał Terlecki
  5. "Zaraz po ślubie przeżyła piekło". Znajomi porwanej Natalii przerywają milczenie
  6. Agata Duda nie potrafi ukrywać targających ją emocji. Dzień Kobiet spędziła z Andrzejem w remizie strażackiej

Kamiński, Czaputowicz, WaszczykowskiPolitycy PiS i zawrotne kariery ich dzieci. Czyją są zasługą?Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News