Danuta Wałęsa ujawnia porażającą historię o ojcu Rydzyku. "Biegał, oczy miał dziwne, jak opętany przez szatana"

Danuta Wałęsa ujawnia porażającą historię o ojcu Rydzyku. "Biegał, oczy miał dziwne, jak opętany przez szatana" Źródło: Screenshot z TV Trwam

Tadeusz Rydzyk jest bardzo kontrowersyjną postacią, której, zdaniem wielu obserwatorów, skutecznie udało się podzielić polskie społeczeństwo. W sprawie znanego duchownego głos zabrała Danuta Wałęsa, która przedstawiła zaskakującą historię związaną właśnie z toruńskim redemptorystą.

Tadeusz Rydzyk swoją osobą budzi w mediach olbrzymie kontrowersje. Często jego postać zostaje przywołana, gdy rozmowa tyczy się stu najbogatszych Polaków (bowiem redemptorysta według niektórych źródeł plasował się nawet na 83 pozycji).

Wielbiciele jego biznesów, TV Trwam i Radia Maryja, gotowi są niemal oddać za niego swoje życie. Inni, przeciwnicy twórczości redemptorysty, mają o nim o wiele gorsze zdanie, które argumentują opowiadając naprawdę przerażające historie z ojcem Rydzykiem w roli głównej.

Ostatnio Danuta Wałęsa udzieliła dla Newsweeka wywiadu, w którym zdradziła tajemnicze kulisy zagranicznego wyjazdu ojca Rydzyka razem z ówczesnym Prezydentem Lechem Wałęsą. Ponoć w trakcie ich pielgrzymki do Fatimy duchowny zachowywał się wyjątkowo dziwnie.

Tadeusz Rydzyk w Fatimie "jak opętany przez szatana"

Ojciec Tadeusz Rydzyk w roku 1992 pojechał wraz z ówczesnym Prezydentem do Fatimy w celu przywiezienia do Polski figurki Matki Boskiej. W owym czasie kult Matki Boskie Fatimskiej wśród Polaków rozwijał się niebywale dynamicznie, a więc tego rodzaju pielgrzymka była swoistą odpowiedzią na potrzeby obywateli.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podczas podróży ojciec Rydzyk zachowywał się naprawdę dziwnie. Wyglądał tak, jakby coś w niego wstąpiło, a przynajmniej tak sądzi pierwsza dama, która zdecydowała się opowiedzieć o tym przerażającym widoku.

 - Jak on się tam zachowywał! Biegał, jakieś takie oczy miał dziwne. W hotelu pomyślałam sobie: "Matko, co to za człowiek! Jak opętany przez szatana". Od tamtego momentu nie mogę się nadziwić, że dostał taką władzę w Kościele i nikt nie jest w stanie mu się przeciwstawić - zrelacjonowała żona byłego prezydenta w rozmowie z Newsweekiem. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Halina Kunicka wywołała SKANDAL sesją z 2-miesięcznym synkiem. Ludzie byli okrutni: „Mówili, że urodziłam niepełnosprawne dziecko”
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Fani nie mogą uwierzyć, że wrzuciła TO do internetu 
  3. Oficjalne: Tysiące emerytów nie dostanie "trzynastki"! Chodzi o ludzi, którzy spełniają jeden warunek
  4. Cały świat czeka na poród Meghan Markle. Wróżka miała wizję, która wmurowała Brytyjczyków
  5. Nie żyje najgorszy zwyrodnialec naszych czasów. Kanibal-pedofil z 12-latką smażył ludzi na patelni
  6. Z ostatniej chwili: Rząd przedłuży rok szkolny. Będzie "ustawa maturalna"

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News