Tadeusz Rydzyk
Fot. YouTube/TelewizjaTrwamPL
Wiadomości Pikio - 19 Grudnia 2018

Przyjaciel Rydzyka ujawnił jego prywatne sekrety! Oto PRAWDZIWE oblicze zakonnika?!

Tadeusz Rydzyk stał się już postacią owianą niemałą tajemnicą. W mediach od lat krążą legendy o luksusowym życiu, które ma rzekomo wieść toruński redemptorysta. Aby nieco sprostować podobne doniesienia, przyjaciel duchownego zdecydował się więc ostatecznie ujawnić prawdę na ten temat. Okazuje się ona zdecydowanie inna niż treść przekazywanych przez gazety oraz portale internetowe informacji.

Tadeusz Rydzyk wielu Polakom kojarzy się już raczej z intratnymi biznesami oraz wysokimi dotacjami państwowymi, a nie posługą kapłańską. Kawior, drogie samochody, wykwintne potrawy, życie w luksusie - tak wielu dziennikarzy opisuje los Rydzyka, nie szczędząc przy tym negatywnie oddziałujących na jego opinię szczegółów. Trudno jednak w tym rozgardiaszu i informacyjnym szumie znaleźć chociaż źdźbło potwierdzonej oficjalnie prawdy.

Jakie życie wiedzie Tadeusz Rydzyk? Przyjaciel ujawnił sekrety toruńskiego duchownego

Ostatecznie Adam Hofman zdecydował się więc zapytać o prawdziwość podobnych doniesień Andrzeja Jaworskiego. Polityk związany z Prawem i Sprawiedliwością od długiego czasu zna się bowiem oraz współpracuje z ojcem Rydzykiem, dlatego wie o nim być może więcej niż ktokolwiek inny. - Dzisiaj media są w stanie wykreować rzeczywistość, jakiej nigdy nie było. Nigdy nie było maybacha. Nigdy nikt nie jeździł, ani nie posiadał maybacha - ujawnił otwarcie z uśmiechem Jaworski, odnosząc się po chwili także do kulinarnych sekretów o. Rydzyka. - Kawioru też nie ma. Ale jest bardzo dobry polski żurek, jest bardzo dobra kaszanka, pierogi. I na słodko, i leniwe. To jest bardzo dobre polskie jedzenie - wyjawił w szczery sposób gość Adama Hofmana w rozmowie dla Wirtualnej Polski.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Świat według KiepskichŚwiat według Kiepskich: Walduś całkiem zaskoczył! Z tej strony go nie znaliśmyCzytaj dalej

Jaki jest naprawdę ojciec Rydzyk? Zaskakująca charakterystyka

Co ciekawe, Jaworski zdecydował się także skomentować usposobienie Tadeusza Rydzyka. Jak zapewnił, media przekazują opinii publicznej zdecydowanie zaburzony jego obraz. - Ojciec dyrektor jest naprawdę miłym człowiekiem. Z każdym się wita. Zresztą myślę, że wielu dziennikarzy, kiedy przychodził do Sejmu (...) dziwiło się, że nie chce ich pożreć i że tak fajnie się z nim rozmawia. (...) Ktoś tą taką dziwną teorię wykreował, ale także naszym zadaniem jest pokazywać, jaka jest prawda - stwierdził też w bardzo otwarty sposób Jaworski, któremu szybko zawtórował Hofman, chwaląc niezwykle rozległą, zaskakująco wręcz szeroką wiedzę ojca Tadeusza Rydzyka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mocne kroki Watykanu ws. pedofilii. Franciszek nie przyjmie duchownych, dopóki tego nie zrobią
  2. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  3. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  4. Błagają o datki na pomnik smoleński! Szokujące nagranie znanych posłów PiS
  5. Rodzice posłali je na religię. Nie wiedzieli, jakie piekło je tam spotka
ZAMIANA
Gen. JaruzelskiWojciech Jaruzelski obawiał się tych faktów. Cała prawda o stanie wojennymCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News