Co na to Tadeusz Rydzyk? Ekspert jego telewizji zdjął spodnie i pokazał nagie genitalia

Co na to Tadeusz Rydzyk? Ekspert jego telewizji zdjął spodnie i pokazał nagie genitalia Źródło: screen/YouTube.com/Radio Maryja

Tadeusz Rydzyk, założyciel Radia Maryja, raczej nie przejmuje się tym, co jego eksperci robią poza programem - najważniejsze są przecież niezmienne poglądy. Jednak to, co zrobił jeden z jego ulubieńców, było wyjątkowo ekscentryczne.

Tadeusz Rydzyk uwielbia brylować w prawicowych mediach, a do swoich stacji zapraszać polityków z PiS-u. Jeden z nich, który często bywa w Radiu Maryja, równie często lubi się obnażać. Polski duchowny nie ma z tym najmniejszego problemu.

Tadeusz Rydzyk nie wtrąca się w to, co robi Jackowski. Polityk pokazuje się w negliżu

Jan Maria Jackowski, 61-letni poseł PiS z Olsztyna, chyba mało przejmuje się opinią innych. Polityk dopiero od 2011 roku działa w prawicowej partii, wcześniej był członkiem Ligi Polskich Rodzin. Jego poglądy szybko spodobały się innym działaczom, którzy być może z tego powodu przymykają oko na to, co robi.

Okazuje się, że mimo konserwatywnych poglądów Jan Maria Jackowski ma dość wyluzowaną naturę i nie boi się pokazywać swojego ciała. Po długich godzinach spędzonych w sejmie w garniturze i pod krawatem, woli zrzucić ubrania i udać się na łono natury. Polityka w negliżu przyłapali kiedyś dziennikarze, gdy chodził nieskrępowany po plaży w okolicy Białogóry. Tadeusz Rydzyk, mimo że wiedział o "wybryku" Jackowskiego, nie za bardzo się tym przejął.

Poseł PiS sam skomentował swoje zachowanie: "Jestem morsem"

- Jestem morsem, dlatego kąpię się cały rok - sam poseł nie wstydzi się mówić o swoim plażowym braku stroju. Dodał także, że to była dzika plaża i nie obawiał się wzroku nikogo postronnego.

Jak widać jednak kogoś spotkał - dziennikarzy lub mógł trafić na innych plażowiczów, którzy w ustronnym miejscu chcieliby zrzucić ubrania i poczuć zew natury.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jackowski często gości w Radiu Maryja. Ostatnio wyrażał swoje zdanie w sprawie podwyżek nauczycieli.

- W tej chwili wszyscy nauczyciele będą konsumować skutki zmian w ustawie Karty Nauczyciela, ponieważ gwarantuje ona wzrost płac. Można powiedzieć, że wszystko jest zgodne z harmonogramem i założeniami, ale intencją większości jest to, aby parlament jak najszybciej przyjął tę nowelizację. Przypomnę, że ta ustawa jest pokłosiem podpisanego porozumienia między rządem a "Solidarnością". Niestety nie przystąpiły do niego pozostałe centrale związkowe, które wówczas protestowały - mówił na antenie Radia Maryja znany polityk.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia polskiej artystki. Adrianna Biedrzyńska usłyszała wyrok śmierci. Lekarze: "Od 3 tygodni, do 3 miesięcy życia"
  2. Uwielbiana polska aktorka zmarła na tragiczną chorobę. Zbigniew Hołdys ujawnił, że gwiazda odmówiła leczenia
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Oburzony juror "Mam talent" przerwał występ 11-latce. Wszystkim aż odebrało mowę
  5. Pracownik pałacu ujawnia porażające kulisy małżeństwa księżnej Kate i Williama. To nie bajka, a koszmar
  6. Katarzyna Dowbor już dłużej nie mogła milczeć. Wyjawiła całą prawdę o pijących uczestnikach programu "Nasz nowy dom"
  7. Straszna historia gwiazdora Polsatu. Popełnił samobójstwo przez aktorkę

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News