Rydzyk opublikował zaskakujące oświadczenie. Zmienił się?

Rydzyk opublikował zaskakujące oświadczenie. Zmienił się? Źródło: .

Tadeusz Rydzyk z okazji rozpoczynających się świąt Bożego Narodzenia złożył wszystkim wiernym życzenia. Słowa, które padły z jego ust, są niebywale zaskakujące, czyżby coś się zmieniało w sercu duchownego?

Kolejny raz Tadeusz Rydzyk zwraca się do wiernych Kościoła Katolickiego. Duchowny użył słów, których nikt by się po nim nie spodziewał. Okazuje się, że Dyrektor Radia Maryja zmienia się. A przynajmniej tak to wygląda na pierwszy rzut oka.

Tadeusz Rydzyk składa wszystkim życzenia z okazji Świąt

Z okazji świąt Bożego Narodzenia, które właśnie się zaczynają, tradycyjnie już Tadeusz Rydzyk złożył wszystkim słuchaczom Radia Maryja życzenia. Słowa, które wypowiedział na antenie, sprawiły, że wiele osób zaczęło się zastanawiać nad zmianą zachowania Rydzyka. 

- Życzę Bożego błogosławieństwa. Życzę, żebyście byli bardzo gorliwymi apostołami, głosicielami podobnymi do ewangelicznego siewcy. Mamy wiele do zrobienia, a zwłaszcza dla młodzieży, dla dzieci, żeby wiara była w każdym z nas, żeby Pan Jezus nie musiał być poza naszymi sercami, żeby zamieszkał w każdym sercu – przyszedł do swoich, swoi go wtedy nie przyjęli – aby każdy z nas go przyjął. Jak on będzie, to wszystko w naszym życiu będzie na właściwym miejscu - przekazał Tadeusz Rydzyk. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dyrektor Radia Maryja razem z innymi duchownymi związanymi z toruńskim radiem przekazał najlepsze życzenia w nadchodzących dniach, ale to słowa Rydzyka każą nam się zastanowić na tym, co się dzieje z duchownym.

Tadeusz Rydzyk zaczyna się zmieniać?

Zaskakujące słowa, które powiedział Tadeusz Rydzyk, mogą powodować, że wiele osób zastanowi się nad tym, czy duchowny nie zaczyna się zmieniać. Słowa, które padły z jego ust, zachęcają bowiem do bratania się z każdym, nawet największym wrogiem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rzeczy, których nie wolno robić w Wigilię. Przynoszą nieszczęście na kolejny rok, lepiej uważać
2. Syn Królikowskiego opublikował straszne zdjęcie. Trudno utrzymać na nim wzrok

Nie wiadomo skąd w duchownym nagle znalazła się potrzeba do bratania się z przeciwnikami. Najważniejsze, że życzenia Rydzyka i płynące z niego przesłanie zachęcają do miłości, a nie nienawiści. O to właśnie w życiu chodzi - i to nie tylko w czasie Bożego Narodzenia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zatrzymali go i wlepili mandat w wysokości 4 tys. złotych. Powód był poważny
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Dagmara z "Królowych życia" pokazała, jak spędza święta. Wielu ją znienawidzi, druga połowa jest zachwycona
  4. Najlepszy sposób na świąteczną zgagę. Jest banalnie prosty i pomaga każdemu
  5. Odejście znanego dziennikarza wstrząsnęło Polakami w święta. Ujawniono list, jaki zostawił przed śmiercią, prawda wyszła dopiero po latach

źródło: radiomaryja

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News