Tadeusz Rydzyk ofiarą drwin
Flickr/Archidiecezja Krakowska Biuro Prasowe
Aneta Wasilewska - 24 Września 2019

Boleśnie zadrwili z Tadeusza Rydzyka. Wyciągnięto stare, kompromitujące duchownego nagranie

Tadeusz Rydzyk po raz kolejny został wyśmiany. W sieci pojawiło się niezbyt przyjemne dla kapłana nagranie. Treść wideo rozśmieszyła internautów.

Tadeusz Rydzyk wielokrotnie bywał już poniżany przez polityków. Raz na jakiś czas zdarza się, że ktoś próbuje go ośmieszyć i z niego zadrwić. Duchowny pozostawia te gierki bez komentarza. Rzadko odnosi się do słów, które padają w jego stronę. Zachowuje zimną twarz i dalej pozostaje jedną z najważniejszych osób w polskim Kościele.

Krzysztof Jackowski wrześniowa wizjeZostało tylko kilka dni, by Polacy przekonali się, czy spełni się najgorsza wizja Jackowskiego. Jasnowidz zapowiedział straszne rzeczyCzytaj dalej

Od kiedy część naszego życia przeniosła się do sieci, stała się ona przekaźnikiem naszych myśli. Każdy może publikować w Internecie swoje treści. Hejt, o którym ostatnio jest tak głośno, gości również w mediach społecznościowych znanych osób, gdzie pośrednio lub bezpośrednio atakują innych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies18 zwierzaków, które bezwstydnie skradły całą uwagę na zdjęciach. Padliśmy, jak zobaczyliśmy, co pies zrobił pannie młodejCzytaj dalej

Tadeusz Rydzyk i stare nagranie

Na profilu społecznościowym Roberta Biedronia pojawił się kolejny wpis dotyczący duchownego z Torunia. Polityk nie pierwszy raz zamieszcza na swoim profilu informacje dotyczące duchownego. Te informacje są z natury niezbyt przyjemne. Biedroń w szczególności lubuje się w wyszukiwaniu starych nagrań.

Polski polityk niedawno zamieścił filmik z mszy. Na nagraniu wierni wkładają koperty z darami. Na Facebooku Biedronia pojawiło się także stare nagranie, na którym duchowny mówi, że musi kupić nowy wóz transmisyjny. Tym razem nagranie dotyczy ekologii.

Dzisiaj grzeje:

1. Uwielbiana gwiazda telewizji była molestowana przez ojczyma. Nikt nie chciał jej uwierzyć
2. Prawdziwe problemy synowej Zenka Martyniuka dopiero się zaczynają. Daniel udowadnia, na co go stać

-Ekoterroryści... Ja widziałem, co się dzieje z Puszczą Białowieską. Co te dziewczyny, chłopaki wiedzą o tej dziedzinie? Występowali, kpili sobie... zachowywali się poniżej krytyki w stosunku choćby do profesora Szyszki, uznanego autorytetu w świecie. Poważanego w USA, i w Rosji i Arabii Saudyjskiej, bo ma wiedzę. I wolno im to! To przerażające, to jest ekoterroryzm. To tylko zasłona... W nazwie, to do ekologii ma się jak "pięść do oka" - mówi na nagraniu Tadeusz Rydzyk.

Robert Biedroń oczywiście oprócz nagrania zamieścił komentarz. Skomentował wypowiedź duchownego jako "czyste złoto". W komentarzach pojawiło się wiele negatywnych wypowiedzi, które kierowane są w stronę Rydzyka.

WeseleTa 20-latka wzięła ślub ze swoim "martwym" ukochanym. Zdjęcia z wesela zszokowały ludzi z całego świataCzytaj dalej

źródło: fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News