Tadeusz Rydzyk mroczne tajemnice
PAWEL SKRABA East News
Joanna Szwalikowska - 22 Września 2020

Znajomy Rydzyka ujawnił mroczne tajemnice. Włos jeży się na głowie, ciężko uwierzyć

Ojciec Tadeusz Rydzyk nieustannie budzi kontrowersje wśród polskiego społeczeństwa. Jego znajomy właśnie ujawnił informacje, które mogą wywołać nie lada skandal. Ksiądz Dariusz Oko postanowił upublicznić mroczne tajemnice. Duchowny nie przebierał w słowach, trzeba przyznać, że po jego słowach włosy dosłownie jeżą się na głowie.

Ojciec Tadeusz Rydzyk jest duchownym, o którym nieustannie mówi się w mediach. Jego kolejne projekty zazwyczaj budzą wiele kontrowersji. W ostatnim czasie dziennikarze Wirtualnej Polski mieli ujawnić, że toruński redemptorysta otrzyma od polskiego rządu miliony złotych. Kwoty są porażające. Inni księżą, którzy obracają się wokół duchownego również potrafią wywołać nie lada skandal. Ksiądz Dariusz Oko postanowił publicznie ujawnić pewne mroczne tajemnice.

Stanisława CelińskaSmutne wiadomości o Stanisławie Celińskiej. Przyjaciółka niestety potwierdziłaCzytaj dalej

Znajomy księdza Tadeusza Rydzyka ujawnił mroczne tajemnice. O co chodzi?

Na kanale należącym do redaktora naczelnego gazety "Najwyższy Czas" na YouTubie udostępniony został film, na którym udokumentowano spotkanie księdza Oko z mieszkańcami Poznania. Podczas tego przedsięwzięcia miał on opowiadać o religii muzułmańskiej, a także jej tajemnicach. Jego słowa mogą wywołać wiele kontrowersyjnych reakcji, zwłaszcza ze strony wyznawców Allacha.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nastolatek rzucił się w ogień13-latek natychmiast rzucił się w żywioł, próbował ratować babcię i psa. To jednak nie koniec rodzinnej tragediiCzytaj dalej

- Niemcy są dobrym puntem do obserwacji, bo jak coś robią to na 100 procent. Jak popełniają błędy, to konsekwentnie. Teraz z bólem patrzę jak Niemcy umierają i stają się państwem islamskim - mówił duchowny, zaczynając spotkanie od tematu rzekomego upadku naszych sąsiadów z Zachodu. Duchowny opowiadał również o swoich podróżach po krajach muzułmańskich, kiedy spotykał lekarki z Polski. Przytaczał historie dotyczące kobiet sprzedawanych jak niewolnice. Zwrócił także szczególną uwagę na brutalność Mahometa, zapewniając, że wnikliwie zapoznał się z Koranem.

- Mordował bez pardonu. Kazał wymordować plemię żydowskie w Medynie, które go nie atakowało, tylko nie popierało. Zamordowano 800 mężczyzn, taki mini holocaust żydowski. A on się temu z lubością przyglądał (…) Takie zbrodnie dokonywał średnio co 6 tygodni (...) Takie było życie Mahometa, pełne okrucieństwa. To jest prawda o Mahomecie, taki jest początek Islamu. Każdy powinien to wiedzieć - kontynuował ksiądz Oko.

Dzisiaj grzeje:

1. Na miejscu roi się od służb, trwa niebezpieczna walka z czasem. Tragiczne wydarzenia na zachodzie Polski

2. W sieci pojawiły się porażające zdjęcia z polskiego szpitala. Media ujawniły całą prawdę

3. Wielkie gratulacje dla małżonki Roberta Janowskiego. Ukochany gwiazdor podzielił się radosną nowiną

- Zagraża nam gender, zagraża nam islam, tak jak kiedyś zagrażał nam komunizm - kontynuował duchowny słynny z tego, że sprzeciwia się gender oraz broni "rodzinnych wartości". Duchowny często występuje w mediach, które są związane z ojcem Tadeuszem Rydzykiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Trwa dramatyczna walka o życie nastolatki. Porażające wieści z południa kraju, sprawca uciekł
  2. Lewandowski rezygnuje z ważnego występu. Zamiast walczyć o wielkie pieniądze, pomoże chorym dziewczynkom. Wielki szacunek, brawo
  3. 500 plus już nie na każde dziecko? Na jaw wyszły porażające dane, wielu Polaków może ucierpieć
  4. Skandal. Emerytka wyciągnęła przeterminowane jedzenie z kontenera. Grozi jej 10 lat więzienia
  5. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Chwilę później zmarła najbliższa mu osoba, bardzo przykre
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą cudowną funkcję. Wielu klientów jej nie zna i wielka szkoda

Rodzice - poród14 godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Chwilę później zalali się łzamiCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News