Rydzyk wyszydził Sekielskiego. "Twórca nie wiadomo jaki"

Rydzyk wyszydził Sekielskiego. "Twórca nie wiadomo jaki" Źródło: Screen/Youtube/Radio Maryja

Tadeusz Rydzyk to postać, która wzbudza wiele kontrowersji. Ostatnio duchowny odniósł się do twórcy głośnego filmu "Tylko nie mów nikomu". Ojciec dyrektor wyszydził dziennikarza i wypowiedział na jego temat dużo niepochlebnych słów.

Tadeusz Rydzyk to dla wielu postać, która utożsamiana jest z najgorszym obliczem polskiego Kościoła Katolickiego. Dyrektor Radia Maryja ma jednak również oddaną rzeszę wielbicieli, którzy otaczają go ogromnym szacunkiem. Duchowny wyszydził ostatnio na antenie Tomasza Sekielskiego. 

Tadeusz Rydzyk wyśmiewa Sekielskiego

Tadeusz Rydzyk nie jest zwolennikiem głośnego filmu "Tylko nie mów nikomu", traktującego o pedofilskich zbrodniach w polskim Kościele Katolickim. Jego twórcy, Tomasza Sekielskiego również nie darzy sympatią.

Ojciec Dyrektor na antenie swojego radia wyszydził dziennikarza i wyraził swoje zdanie na temat jego pracy filmowej. Podzielił się również tym, co myśli w związku z aferami pedofilskimi w Kościele. Jego słowa pewnie oburzą wiele osób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

"Twórca nie wiadomo jaki"

Tadeusz Rydzyk podzielił się swoimi przemyśleniami podczas audycji "Rozmowy niedokończone" w Radiu Maryja. Duchowny stwierdził, że film "Tylko nie mów nikomu" to nic specjalnego i tak naprawdę nie rozumie po co został tak bardzo nagłośniony. Wypowiedział się również z kpiną na temat umiejętności artystycznych Tomasza Sekielskiego, nazywając go ironicznie "twórcą nie wiadomo jakim".

Według Rydzyka film jest przejawem nagonki na Kościół, którą obserwuje się w Polsce ze strony środowisk lewicowych. Duchowny widzi szkody, jakie może wywołać "Tylko nie mów nikomu", swoim atakiem na autorytet Kościoła Katolickiego

- Ile rodzin jest rozbitych, ile zapracowanych rodziców, często te dzieci zostają same. Jak nie będzie prowadzenia do Pana Jezusa, to jakie będą sumienia ludzi? Będzie "Róbta co chceta", "hulaj, piekła nie ma", itd. A Kościół, klechy to pedofile i bandyci - wytłumaczył swoje słowa ojciec dyrektor. 

Twierdzi, że to właśnie księża powinni prowadzić ludzi i dbać o czystość ich sumień. Jego wypowiedź najprawdopodobniej przez wiele osób będzie uznana za oburzającą. W końcu film Tomasza Sekielskiego zdemaskował zbrodnie księży pedofilii i spowodował, że sprawcy przemocy seksualnej zostali ukazani. Tadeusz Rydzyk natomiast widzi w nim tylko bezsensowny atak na duchowieństwo. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Gwiazdor ''M jak miłość'' wziął ślub w tajemnicy! Nie uwierzycie, KTO i z kim!
  2. Kobieta urodziła dziecko WŁASNEMU bratu. Powód rozwścieczy tysiące Polaków
  3. Tragiczne doniesienia z ostatniej chwili obiegają Polskę. Na koloniach umarła dziewczynka, znalazły ją koleżanki
  4. Niewiarygodne, co ten mężczyzna zrobił ze swoim ciałem. Usunął przyrodzenie i pokrył całą skórę tatuażami, bo nie chce należeć do żadnej płci
  5. "Dusza nie ma orientacji". Wywiad z marszu równości dla mediów narodowych podbija sieć
  6. Ojciec porwał 3-latka. Błyskawiczna akcja służb, finał poszukiwań chwyta za serce

Źródło: Na Temat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News