Tadeusz Rydzyk
youtube/Radio Maryja
Konrad Karpiuk - 22 Stycznia 2020

Zaskakujące zdjęcie Rydzyka z młodości. Miał narzeczoną?

Tadeusz Rydzyk miał wyjątkowo tajemniczy okres młodości, wokół niego krąży wiele domysłów i przypuszczeń. Internauci wstrzymali oddech, gdy zobaczyli jego bardzo stare zdjęcie.

Tadeusz Rydzyk to osoba, która w Polsce budzi nie tylko kontrowersje, ale i swego rodzaju fascynację. Ze względu na wiele niejasności dotyczących przeszłości redemptorysty, istnieje wiele teorii dotyczących tego, czym się zajmował przed Radiem Maryja.

Tadeusz Rydzyk i jego tajemnicza przeszłość

Niedawno do internetu trafiło zaskakujące zdjęcie Tadeusza Rydzyka. Fotografia została wykonana prawdopodobnie w latach 80. Według strony publicystycznej na Facebooku Ateizm Przyszłością, założyciel Radia Maryja w 1986 roku opuścił kraj bez zgody zgromadzenia religijnego, ale za zgodą SB.

makijażMa 78 lat i sama robi sobie makijaż. Wygląda o kilkadziesiąt lat młodziej, niesamowiteCzytaj dalej

W końcówce lat 80. redemptorysta przebywał w Niemczech, ale niewiele wiadomo na temat jego pobytu nad Renem. Według strony Ateizm Przyszłością zakonnik nie został wyświęcony w Polsce, ale gdy wracał do kraju, święcenia już miał. Jednocześnie żadna zachodnia parafia nie potwierdziła wyświęcenia go na księdza.

Czy Tadeusz Rydzyk miał narzeczoną?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

RosółRobisz rosół na drobiowym mięsie? Popełniasz ogromny błąd, kucharze ostrzegająCzytaj dalej

Historia robi się o tyle ciekawsza, że to niejedyne tajemnicze zniknięcie Tadeusza Rydzyka. Do podobnej sytuacji doszło, gdy redemptorysta organizował pielgrzymki. Wracał z grupą z pierwszej audiencji u papieża Jana Pawła II. Jednak tuż przed granicą Czechosłowacji wysiadł z autokaru i zniknął na pół roku. Jak podaje Super-Express, nikt nie wie, co przez ten czas robił.

Dzisiaj grzeje:

1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
2.
Wirus 2019-nCoV coraz bliżej Polski. Nie ma na niego lekarstwa, liczba zgonów i zarażonych szybko rośnie

Istnieje teoria, że Tadeusz Rydzyk miał mieć kobietę i to właśnie ze względu na nią znikał. Krążące w internecie zdjęcie potwierdza, że w latach młodości mógł się podobać niektórym paniom. Nie jest to jednak potwierdzona teoria, a jedynie domysły, nie ma również większych wskazówek na ten temat. Wygląda więc na to, że przeszłość Tadeusza Rydzyka jeszcze na długi czas pozostanie nierozwikłaną zagadką.

Obrazy Pikio

fot. Facebook/Ateizm Przyszłością

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Prosiła lekarzy o wykonanie badań profilaktycznych, ale się nie zgodzili. Teraz zostały jej 3 lata życia
  3. Sygnał naziemnej telewizji będzie zmieniony. Twój telewizor może przestać odbierać obraz
  4. Na twarzy pojawił się jej nowotwór. Powód? Duża część kobiet robi to regularnie
  5. Zaskakujące zdjęcie Rydzyka z młodości. Miał narzeczoną?
  6. Królowa życia w szpitalu psychiatrycznym? W końcu musiało nastąpić, Jacek stracił cierpliwość

Poród był dla niej bardzo ciężkiKobieta przeszła wyjątkowo ciężki poród. Spojrzała w oczy swojego męża i zalała się łzamiCzytaj dalej

Źródło: Radiozet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News