Tata Małgorzaty Kożuchowskiej podjął decyzję życia. Chodzi o pracę u Tadeusza Rydzyka

Tata Małgorzaty Kożuchowskiej podjął decyzję życia. Chodzi o pracę u Tadeusza Rydzyka Źródło: youtube.com/ Dobry Dóch

Tadeusz Rydzyk zatrudnił tatę Małgorzaty Kożuchowskiej, ponieważ cenił jego wiedzę i dokonania. To wzorowy pracownik i nikt nigdy się na nim nie zawiódł. Doktor Kożuchowski jednak w ostatnim czasie stanął na rozstaju dróg.

Tadeusz Rydzyk nie wahał się ani chwili, kiedy kompletował skład całej kadry. Pracę znalazł u niego tata znanej polskiej aktorki. Teraz rodzic musiał jednak podjąć bardzo ważną, wręcz życiową decyzję, a ogromny wkład w nią miała jego córka.

Tadeusz Rydzyk zatrudnił tatę Małgorzaty Kożuchowskiej. To ceniony pracownik

Tata Małgorzaty Kożuchowskiej pracuje w nie byle jakim miejscu - regularnie pojawia się na uczelni Tadeusza Rydzyka. W Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu nauczał ekologii i pedagogiki. Niepubliczna szkoła wyższa została założona w Toruniu w 2001 roku i należy do Fundacji Lux Veritatis należącej do kontrowersyjnego duchownego.

Chociaż tata znanej aktorki nie uczy już ekologii i pedagogiki, a także zawiesił swoją autorską audycję o ekologii w Radiu Maryja, nadal jest częstym gościem uczelni. Należy do rady uczelnianej- dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy doktor Kożuchowski zjawia się w placówce raz, dwa razy w miesiącu. Jednak jego praca w szkole stanęła pod znakiem zapytania.

Małgorzata Kożuchowska przeprowadziła bardzo poważną rozmowę z tatą

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Osoba z otoczenia rodziny zdradziła, że żona doktora Kożuchowskiego, Jadwiga, prosiła, by rzucił pracę w szkole Tadeusza Rydzyka i w końcu odpoczął. Uważa, że dość się w życiu napracował. Małgorzata Kożuchowska postanowiła porozmawiać z tatą, bo wie, że dla niego rzucenie pracy to przełomowa decyzja i jest świadoma, że aktywność na uczelni sporo dla niego znaczy. Widzi, że rodzic jest usatysfakcjonowany, czuje się potrzebny i uwielbia towarzystwo kolegów po fachu.

Po rozmowie z córką doktor Kożuchowski podjął najważniejszą decyzję w swoim życiu zawodowym - zdecydował się pozostać na uczelni i wspierać swoich kolegów.

Dzisiaj grzeje: 1. Agata Duda wyśmiewana przez całe Stany Zjednoczone. Internet nigdy jej tego nie wybaczy
2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

- Pan Leszek podobnie jak ona kocha to, co robi. Gosia widzi, że żyje pracą, problemami uczelni, dzieli się nimi z rodziną, opowiada o spotkaniach, rozmowach. To dla niego szalenie ważny element życia. Bez tego nie będzie już takim samym ukochanym dziadziusiem Jasia. Rozumie, że odebranie mu poczucia, że jest potrzebny, że wciąż ma coś do powiedzenia, będzie dla niego frustrujące. Dlatego pomogła ojcu w podjęciu trudnej decyzji. On jest jej za to bardzo wdzięczny - opowiada przyjaciel rodziny Małgorzaty Kożuchowskiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mieszkańcy polskiej miejscowości stracili z kont wszystkie pieniądze. Pilne ostrzeżenie policji w TVN
  2. Przeszedł straszny zawał, usunięto mu nerkę, zaatakował go paskudny rak. Gwiazdor "Rancza" cierpiał niewyobrażalnie
  3. Tata Małgorzaty Kożuchowskiej podjął decyzję życia. Chodzi o pracę u Tadeusza Rydzyka
  4. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść
  5. Tysiące Polaków bez podwyżki płacy minimalnej. Pracodawcy masowo OMINĄ PRAWO!

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News