Współpracował z Rydzykiem, teraz odkrywa miażdżącą prawdę o nim. "Z nim jest trochę jak z alkoholikiem"

Współpracował z Rydzykiem, teraz odkrywa miażdżącą prawdę o nim. "Z nim jest trochę jak z alkoholikiem" Źródło: Screen/Youtube/Radio Maryja

Tadeusz Rydzyk ostatnio jest w ogniu krytyki. Wiele osób zarzuca mu jego polityczność i stronniczość. Teraz były współpracownik duchownego z Torunia wyjawił miażdżącą prawdę o dyrektorze Radia Maryja. Stwierdził, że w głoszeniu swoich poglądów przypomina alkoholika.

Tadeusz Rydzyk często spotyka się z falą krytyki. Słynny duchowny z Torunia jest nie tylko kapłanem, ale także dobrze sobie radzi w biznesie, a także zabiera głos w sprawach związanych z polityką, co często nie podoba się społeczeństwu. Mężczyzna, który współpracował z ojcem Rydzykiem, opowiedział miażdżącą prawdę o nim. 

Tadeusz Rydzyk wspomniany przez senatora PSL

Jan Filip Libicki, senator PSL, opowiedział o współpracy jego znajomego z Tadeuszem Rydzykiem. Polityk postanowił zapytać przyjaciela, jak przebiegała ich wspólna praca. 

- Z ojcem jest trochę tak jak z alkoholikiem. Jak przychodzą wybory, to koniecznie chce się zaangażować w popieranie czegoś. Potem, jak wybory się kończą, ogłasza, że to już ostatni raz, że następnym razem radio będzie absolutnie apolityczne, nikomu się nie da wrobić i wykorzystać. Zupełnie jak nałogowiec, który mówi, że już nigdy w życiu nie weźmie wódki do ust, a gdy przychodzi kolega z podwórka i powie: "to walniemy sobie pięćdziesiątkę", znowu sięga do kielicha - cytuje Fakt słowa kolegi Jana Filipa Libickiego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poglądy polityczne Tadeusza Rydzyka

Informator Faktu opowiedział o poglądach politycznych Rydzyka. Stwierdził, że ciężko jednoznacznie określić, jaki nurt polityczny jest najbliższy duchownemu.

- Jakby mnie ktoś zapytał, jakie są jego konkretne poglądy polityczne, czyli z jakim nurtem myśli politycznej jest związany, to miałbym problem. On wypracował sobie pozycję autonomiczną, której w polskim duchowieństwie nie miał wcześniej chyba nikt. To fenomen. Ale ten potencjał wykorzystuje tylko do obrony radia. Nie ma w nim pokusy, by napominać Kościół, stawiać się Kościołowi czy kwestionować linię Kościoła. Nigdy czegoś takiego u niego nie spotkałem - powiedział Faktowi informator.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka ZGINĘŁA w wypadku. Miała 47 lat, teraz na jaw wyszedł jej romans
2. Miliarder dostał na urodziny trzy 12-letnie dziewczynki. Gwałcił je bez opamiętania, druzgocące doniesienia

Niewątpliwie przed wyborami parlamentarnymi w 2019 roku, Tadeusz Rydzyk pomógł określić swoje poglądy polityczne. Bardzo często w swoich wystąpieniach podkreślał, że wybór Prawa i Sprawiedliwości jest najbardziej słuszny. Nic dziwnego, w końcu partia Jarosława Kaczyńskiego wiernie wspomagała imperium duchownego z Torunia. Rocznie według wyliczeń oko.press Tadeusz Rydzyk dostawał ok. 71 mln złotych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaniesz nawet KILKADZIESIĄT tysięcy złotych. Jest tylko jeden warunek
  2. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn
  3. Pies zobaczył swoją właścicielkę po dwóch latach rozłąki. Jego reakcja jest rozbrajająca, wszystko się nagrało
  4. Amanda była z małą córką w sklepie. Obca kobieta osaczyła dziecko i wyszeptała mu do ucha słowa, które zmroziły mamie krew w żyłach
  5. Sanepid pilnie wycofuje z Biedronki popularne ciasteczka. Lepiej ich nie jeść, bo może się to bardzo źle skończyć

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News