Czy Tadeusz Rydzyk ma coś do ukrycia?
Jakub Kaminski East News
Agata Jaroszewska - 15 Sierpnia 2020

Imperium Rydzyka jest ściśle strzeżoną tajemnicą? Dziennikarze Onetu ujawniają porażające informacje

Tadeusz Rydzyk to chyba najbardziej znany polski duszpasterz. Redemptorysta z Torunia miał ostatnio powód do świętowania, gdyż oficjalnie otworzył kolejną część swojego wielkiego imperium. Z tej okazji u jego boku stanęły najważniejsze osoby w państwie, jak się jednak okazuje nie wszyscy mają wstęp na publiczne tereny będące pod opieką ojca Rydzyka.

Tadeusz Rydzyk jest wysoce kontrowersyjna osobą. Chociaż założyciel Radia Maryja od lat życie w blasku fleszy i nieustannie media donoszą o kolejnych jego poczynaniach, to redemptorysta wciąż skrywa wiele sekretów. Mało kto zna fakty dotyczące jego ojca oraz tergo jak wyglądała ich relacja. Najnowsze doniesienia dziennikarzy Onetu znów stawiają go w niezbyt dobrym świetle. Czy imperium Rydzyka jest ściśle strzeżoną tajemnicą?

"Chłopaki do wzięcia"Asia z "Chłopaków do wzięcia" przekazała dramatyczny apel. Tragiczna sytuacja, pilnie potrzebna jest pomocCzytaj dalej

Tadeusz Rydzyk otworzył Park Pamięci Narodowej

Tadeusz Rydzyk hojnie wsparty przez polską władzę po raz kolejny odtrąbił wielki sukces. Na wielkiej uroczystości z pompą uroczyście otworzył Park Pamięci Narodowej. Chociaż jak donosi Onet, park powstał z publicznych pieniędzy, to Mateusz Morawiecki niezbyt chętnie o tym mówi. Do tej pory unikał odpowiedzi na ten temat, jednak reporterom udało się ustalić fakty. Kiedy pojawili się na miejscu nowego nabytku redemptorysty usłyszeli od ochroniarza zaskakujące słowa. Trudno uwierzyć, że ktokolwiek może zachowywać się w taki sposób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

EleniZaprowadził ją do lasu i zabił. Tragiczną historią córki Eleni żyła cała Polska, co wydarzyło się fatalnego dnia?Czytaj dalej

Nie wszyscy wejdą do parku

Dziennikarze Onetu odwiedzili "miasteczko Rydzyka", aby sprawdzić jak ono wygląda w momencie, gdy opuściły go już kamery oraz premier czy prezes PiS. Okazuje się, że choć stworzony z publicznych środków - a więc należący do wszystkich obywateli - park nie może być odwiedzany w nieskrępowany sposób. Niektórzy do niego zwyczajnie nie wejdą.

- Macie szczęście, że tylko z Onetu Wy jesteście, bo jak skąd indziej to byście już fruwali stąd - powiedział ochroniarz do chcących stworzyć materiał reporterów. Tadeusz Rydzyk wydał wytyczne co do tego jakie media mogą korzystać z dobroci nowo powstałego miejsca? W późniejszym czasie również pracownicy Onetu usłyszeli bardzo zaskakującą prośbę.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat do Polaków za granicą. Właśnie wprowadzono obostrzenia, trzeba wiedzieć

2. Aktorka "M jak Miłość" trafiła do szpitala. Wiadomo, co się z nią dzieje

3. Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Ireneusz Szustak

Wywiady przerwał im ochroniarz

Według relacji z wizyty w parku dostępnej na stronie Onetu, kiedy dziennikarze rozmawiali z podziwiającymi tablice pamiątkowe przechodniami, w pewnym momencie podszedł do nich wspomniany wcześniej pracownik i poprosił, aby mikrofony z widocznym logiem portalu zostały schowane. Czy Tadeusz Rydzyk sam wydał takie polecenia, czy to efekt nadgorliwości dobrze opłacanych pracowników?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragedia w sobotnie popołudnie. Akcja trwała 10 minut, ofiara miała przed sobą całe życie
  2. Mamy potwierdzenie, koronawirus w kolejnym McDonaldzie. Sanepid pilnie szuka klientów
  3. Pilne ostrzeżenie GIS. Dotyczy wszystkich osób po 65. roku życia, trzeba uważać
  4. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Zakażony ksiądz i kilkunastu podopiecznych
  5. Narodowcy zbierają się w samym centrum Warszawy, pojawiły się tłumy. Na miejscu jest policja, może dojść do blokady

Anna Przybylska byłaby dumna z córkiWielbiciele Anny Przybylskiej mają łzy w oczach. Wzruszyła ich córka aktorki, niesamowiteCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News