Dziennikarze właśnie wyjawili. Mężczyzna chciał "wysadzić się u Rydzyka", poznaliśmy porażające fakty

Dziennikarze właśnie wyjawili. Mężczyzna chciał "wysadzić się u Rydzyka", poznaliśmy porażające fakty Źródło: Jakub Kaminski/East News

W Toruniu pojawił się mężczyzna, który oblał samochód benzyną i podpalił, powodując ogromne zaniepokojenie wszystkich pracowników Radia Maryja. Jak się okazuje, to Tadeusz Rydzyk był jego głównym celem. Dziennikarze dotarli do porażających faktów w sprawie Arkadiusza O.

Tadeusz Rydzyk mógł się przerazić, gdy dowiedział, co działo się na terenie Radia Maryja w Toruniu. Przypomnijmy, na miejscu pojawił się Arkadiusz O., który oblał swoją benzyną samochód, po czym go podpalił. Na pierwszy rzut oka, zdarzenie mogło wyglądać, jak zamach terrorystyczny, jednak fakty są zupełnie inne. 

Tadeusz Rydzyk miał pomóc Arkadiuszowi O. 

Podczas zdarzenia ochrona bardzo szybko zareagowała, gasząc ogień, dzięki czemu samochód nie wybuchnął. Po zakończeniu akcji mężczyzna natychmiast został aresztowany. Teraz wyszło na jaw, jaki był cel jego wizyty. Okazuje się, że szukał samego Tadeusza Rydzyka. 

Jak donoszą dziennikarze Super Expressu, Arkadiusz O. pochodzi z Malborka, gdzie mieszka z żoną i dwójką dzieci. Od kilku dni przed przyjazdem do Torunia opowiadał, że nieustanie widzi diabły, co więcej był przekonany, że ktoś go śledzi. Żona nie chciała uwierzyć w jego słowa i wyrzuciła męża z domu, który w po zdarzeniu pojechał do swoich rodziców. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Nam też skarżył się na szatany. Mamy ogromny problem z synem. Od ponad 10 lat bierze dopalacze. Nie chce zgodzić się na leczenie - przekazała w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu matka Arkadiusza O. 

Mężczyzna już usłyszał zarzuty

- On do o. Tadeusza Rydzyka przyjechał po pomoc.  Policjanci przeprowadzili rewizję w naszym domu i w mieszkaniu synowej. Szukali bomby - dodała matka 37-latka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z "M jak miłość" i "BrzydUli" pogrążona w żałobie

2. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę

3. Minister Zdrowia właśnie ogłosił, chodzi o zamknięcie szkół. Wszystko jest już jasne

Arkadiusz O. odmówił składania zeznań podczas przesłuchiwań przez prokuraturę. Po zdarzeniu, do którego doszło, usłyszał cztery zarzuty, jest oskarżany o jazdę pod wpływem narkotyków, naruszenie miru domowego, kradzież dowodu osobistego oraz spowodowanie pożaru. Za popełnione czyny grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Obecnie przebywa w areszcie na trzy miesiące. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne sceny w "Rolnik szuka żony". Prowadząca nie wytrzymała "popisów" uczestnika
  2. Deep Blue – jeden z największych rekinów w historii zarejestrowanych na nagraniu
  3. W jego życiu pojawiła się nowa kobieta. Danuta Martyniuk musiała przerwać milczenie, jest bardzo ostro
  4. Bardzo smutne, przecież Viki ma dopiero 13 lat. Ujawniono treść wiadomości, jakie dostała
  5. Mamy potwierdzenie, wprowadzono pilny zakaz. Wszystko zacznie się już w poniedziałek o 8 rano
  6. Już nigdy nie zrobicie frytek inaczej. Robert Makłowicz pokazał niesamowity trik, dzięki którym smakują najlepiej

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News