Rydzyk ma pilny apel do Polaków. Poniosło go, jak nigdy przedtem

Rydzyk ma pilny apel do Polaków. Poniosło go, jak nigdy przedtem Źródło: youtube/radiomaryja

Tadeusz Rydzyk wystąpił do Plaków z niebywale istotnym i pilnym apelem. Jego słowa są wstrząsające, poniosło go, jak nigdy przedtem.

Tadeusz Rydzyk zaskoczył wszystkich swoją propozycją. Pilny apel z którym wystąpił do Polaków jest dla niego niezmiernie ważny. Słowa, które pojawiły się w "Naszym dzienniku" są wstrząsające, chyba jeszcze nigdy nie wypowiadał się w takim tonie. 

- Zauważamy, że w Polsce jest coraz więcej propagandy neomarksizmu, który w swoich współczesnych ideologiach występuje przeciwko Panu Bogu, przeciwko prawu naturalnemu, przeciwko normalności. Pan Jezus powiedział, że szatana i jego działania można zwalczyć modlitwą i postem - wyznał Tadeusz Rydzyk. 

Walka rozpoczęta. Tadeusz Rydzyk zdradza czym zajmie się od marca

10 maja 2020 w Polsce odbędzie się pierwsza tura wyborów prezydenckich. Kampanie wyborcze przedstawicieli do fotela prezydenckiego już ruszyły, a Tadeusz Rydzyk już postanowił wspomóc swojego kandydata, przy okazji zdradził, co myśli o pozostałych kandydatach. 

- Widzimy wśród kandydatów osoby, które występują przeciwko Kościołowi, przeciwko cywilizacji łacińskiej, a tym samym chcą prowadzić Ojczyznę do samozagłady. Dlatego potrzebna jest mądrość Polaków przy wyborze prezydenta, aby nasza Ojczyzna potrafiła obronić chrześcijańskie wartości, z których wyrasta, i przekazać je kolejnym pokoleniom - wyznał Tadeusz Rydzyk. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tadeusz Rydzyk nie chce dopuścić do tego, by taka osoba została prezydentem, w związku z czym w życie wprowadza nietypowy plan i zachęca do udziału wszystkich, którym Polska nie jest obojętna. Tadeusz Rydzyk rozpoczyna "krucjatę modlitewną", która ruszy już od 1 marca. 

Tadeusz Rydzyk zaprasza do "krucjaty modlitewnej"

- W trosce o dobro naszej Ojczyzny, przed wyborami prezydenckimi zapraszamy do podjęcia jednego dnia postu o chlebie i wodzie, modlitwy i uczestnictwa w tym dniu w Eucharystii oraz ofiarowania Komunii św. w intencji Ojczyzny o mądrość i światło Ducha Świętego dla Polaków, aby roztropnie głosując, powierzyli losy naszej Ojczyzny osobie szanującej chrześcijańskie wartości - zachęca Polaków. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość, nie żyje wspaniały Polak. Uratował dziesiątki istnień, GOPR w żałobie

2. Polacy trzymali kciuki, niestety choroba okazała się silniejsza. Media obiegła właśnie wiadomość o bolesnej śmierci Karoliny

Tadeusz Rydzyk dodaje, że każda osoba, która chce się przyłączyć do "krucjaty modlitewnej" powinny się zgłosić telefonicznie lub za pośrednictwem maila, podając imię, nazwisko oraz dzień włączenia się w "krucjatę modlitewną". Ojciec Dyrektor liczy na to, że jak najwięcej osób przyłączy się do postu oraz modlitwy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szukała pomocy przez dwa lata. Lekarze stwierdzili, że jest zbyt młoda na raka
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. Rewelacyjnie prosty sposób na gęsty i bardziej odżywczy rosół. Wszystko za sprawą jednego składnika, który z powodzeniem używasz do przetworów
  4. Widok grobu córki Eleni po latach przytłacza. Została zastrzelona 26 lat temu
  5. Pies bał się, że nigdy nikt go nie adoptuje. Gdy w końcu przyszła kolej na niego, jego reakcja doprowadziła wszystkich do łez

źródło: dziennikpl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News