Koniec działalności Rydzyka? Specjalna przesyłka trafi do papieża Franciszka, zakonnik z Torunia będzie wściekły

Koniec działalności Rydzyka? Specjalna przesyłka trafi do papieża Franciszka, zakonnik z Torunia będzie wściekły Źródło: youtube

Tadeusz Rydzyk będzie musiał zakończyć swoją działalność? Okazuje się, że niebawem papież Franciszek otrzyma specjalną przesyłkę. Zakonnik z Torunia będzie naprawdę wściekły.

Tadeusz Rydzyk na pewno nie będzie zadowolony, gdy dowie się, jaka przesyłka trafi do Papieża Franciszka. Wychodzi na jaw, że jego działalność może zostać zakończona. Co na to wszystko zakonnik z Torunia?

Tadeusz Rydzyk będzie musiał zakończyć swoją działalność?

Tadeusz Rydzyk jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zakonników w całej Polsce. Ojciec Rydzyk, który jest odpowiedzialny za wielkie imperium medialne z siedzibą Toruniu, m.in. za działalność Radia Maryja i Telewizji Trwam może szykować się na niezwykłą niespodziankę. 

Okazuje się, że do papieża Franciszka niebawem ma trafić petycja, którą podpisało ponad 155 tys. osób. W petycji zgłoszony jest problem, który daje się we znaki polskiemu społeczeństwu. 

Autorzy petycji przygotowali ją już w 2017 roku i zwracają się do papieża, by ten "ukrócił działalność polityczną" Rydzyka. 

Tadeusz Rydzyk otrzyma reprymendę z Watykanu?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Razem z petycją do papieża trafi notatka duchownego, Thomasa Lukaszuka. Pisze on w niej o działalności ojca Rydzyka. 

- Według raportu Departamentu Stanu USA z 2008 r. Radio Maryja jest jednym z najbardziej rażących antysemickich mediów w Europie - można przeczytać w notatce. 

Autorzy petycji, a także osoby, które ją podpisały mają nadzieję, że papież Franciszek natychmiast zareaguje na działania Tadeusza Rydzyka. Nie wiadomo, jak długo będzie czekać na decyzję najwyżej postawionej osoby w kościele katolickim na decyzję odnośnie zakonnika z Torunia. Niezależnie od decyzji, autorzy petycji mają nadzieję, że więcej osób dowie się o palącym problemie wśród polskiego Kościoła.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel polskiej policji do turystów. Dziesiątki ludzi oszukanych, trzeba bardzo uważać

2. Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show

 

- Mamy nadzieję, że głowa Kościoła Katolickiego, tak jak my, brzydzi się: obłudą, rasizmem, sianiem niezgody i traktowaniem religii jak biznesu - tak brzmi ostatnie zdanie petycji. 

Najlepsze newsy dnia:

    1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
    2. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne! Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki
    3. Na drodze spotkała kobietę z gromadą psów. Gdy przyjrzała się im bliżej, natychmiast wyciągnęła telefon
    4. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni
    5. Agonia dziecka trwała dniami, z głodu jadło proszek do prania. Jego mama w tym czasie oddawała się haniebnym czynnościom  

źródło: rzeczpospolita

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News