Wyciekły szczegóły, Rydzyk będzie wściekły. Wiadomo, co dzieje się podczas tajemnych spotkań

Wyciekły szczegóły, Rydzyk będzie wściekły. Wiadomo, co dzieje się podczas tajemnych spotkań Źródło: Tadeusz Rydzyk umawiał się na tajemnicze spotkania

Tadeusz Rydzyk ma poważne powody do zdenerwowania. Wyciekły informacje, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Mało kto wiedział, że toruński redemptorysta umawiał się z innymi osobami na tajemne spotkania. Media donoszą, co działo się podczas takich wizyt. Szczegóły są bardzo interesujące.

Tadeusz Rydzyk ceni sobie towarzystwo osób wpływowych i rozpoznawalnych. Nie bez przyczyny otacza się znanymi gwiazdami sceny muzycznej i kluczowymi politykami Prawa i Sprawiedliwości, którzy przed kilkoma miesiącami bawili się na jubileuszu Radia Maryja. Okazuje się jednak, że publiczne wydarzenia to tylko mała część życia towarzyskiego toruńskiego redemptorysty. Tadeusz Rydzyk regularnie spotyka się ze swoimi najbliższymi współpracownikami z dala od świateł reflektorów. To, o czym w tym czasie rozmawiają, pozostaje nierozwikłaną tajemnicą. Właśnie uchylono rąbka tajemnicy.

Tadeusz Rydzyk przez lata odbywał tajemne spotkania

Tadeusz Rydzyk był organizatorem spotkań, na które zapraszani byli tylko wybrani. Z doniesień medialnych wynika, że pojedyncze wydarzenie trwało aż trzy dni, a szczegóły były ukrywane przed światem. Uczestnikami byli przedstawiciele Kół i Biur Przyjaciół Radia Maryja. Do tego grona należą najbardziej zaufani współpracownicy toruńskiego redemptorysty z terenu całego kraju. Celem ich działania jest wsparcie organizacyjne i modlitewne rozgłośni radiowej należącej do popularnego zakonnika, a także prace nad rozszerzeniem przekazu mediów zarządzanych przez Tadeusza Rydzyka.

Ostatnie obrady miały miejsce w Toruniu. W programie znaleziono także czas na wspólną modlitwę, mszę w sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II, a także warsztaty integracyjne. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Spotkania Kół i Biur Przyjaciół Radia Maryja służą pogłębianiu współpracy oraz wymianie doświadczeń z pracy w terenie. Pogłębiają naszą wiedzę, dodają nam więcej energii, odwagi w różnych przedsięwzięciach, bo ciągle są nowe. Chodzi o wszystko to, co robimy w imię Kościoła, dla Kościoła i dla dobra Ojczyzny - mówiła jedna z kobiet goszczona przez toruńskiego redemptorystę.

Dzisiaj grzeje: 1. Chwilę temu Ministerstwo Zdrowia opublikowało nowe zasady i obostrzenia. Dotkną wielu z nas

2. Miasta wojewódzkie mogą zostać objęte dodatkowymi obostrzeniami? Wiceminister wyjaśnia

3. Decyzja już zapadła. Emerytury sporo wzrosną dla jednej z grup społecznych

W sprawie Spotkania Kół i Biur Przyjaciół Radia Maryja zabrała głos również sama rozgłośnia. Na stronie internetowej radia możemy przeczytać o tym, co działo się w ostatnich dniach. Informacje opublikowane przez pracowników Tadeusza Rydzyka są dość lakoniczne i zdradzają tylko zarys przebiegu wydarzenia. Podobne zjazdy odbywają się w Toruniu corocznie. Jak oceniacie działalność ojca Tadeusza Rydzyka?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbił się wielkim echem. Teraz milczenie przerwał ksiądz, niebywałe
  2. Polska policja podała przykre informacje. Nie żyje 25 osób, 189 rannych
  3. Dramatyczna sytuacja zakonnic z Piszkowic. 26 osób zagrożonych, w tym 7 dzieci
  4. Gigantyczne problemy jednego z banków w Polsce. Jego klienci stracą wszystkie pieniądze?
  5. Monika Kurska nie miała łatwo. Były mąż, Jacek Kurski chciał wykorzystać jej sytuację finansową?

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News