Najnowsze badania nie pozostawiają złudzeń. Imperium Rydzyka w ogromnym kryzysie

Najnowsze badania nie pozostawiają złudzeń. Imperium Rydzyka w ogromnym kryzysie Źródło: Screen/youtube/TV Trwam

Tadeusz Rydzyk zapewne nie spodziewał się, że nagle zmierzyć się będzie musiał z takimi problemami. Zostały przeprowadzane badania, które wyraźnie pokazują, że jego imperium ma poważne kłopoty. Duchowny zdecydowanie ma powody do zmartwień.

Tadeusz Rydzyk zapewne nie jest zadowolony z wyników ostatnich badań. Jak się okazało, TV Trwam została daleko w tyle względem innych programów, co wskazuje, w jak złej kondycji jest imperium duchownego z Torunia. Co więcej, kryzys jest naprawdę poważny i wymaga jak najszybszej interwencji, inaczej wszystko może legnąć w gruzach. 

Tadeusz Rydzyk ma poważne kłopoty 

W ostatnim czasie, za pomocą panelu Ariadna, zostały przeprowadzone badania na temat tego, które telewizje zdaniem Polaków są godne zaufania. Wyniki okazały się naprawdę zaskakujące, jednak większość badanych wciąż podtrzymywała, że żadna telewizja w Polsce nie podaje w pełni prawdziwych informacji. Mimo to bardzo wyraźnie widać, które media zostają daleko w tyle. 

Wyniki ukazały, że najgorzej wypada TV Trwam, której dyrektorem jest właśnie Tadeusz Rydzyk. Okazało się, że ufa jej zaledwie 1% Polaków. Takie wnioski nie stawiają najlepszych prognoz dla duchownego z Torunia. Jeżeli w porę nie zacznie działać, TV Trwam będzie musiała zostać zdjęta z anteny przez brak zainteresowania widzów i słabe wyniki oglądalności.

Wiele osób zastanawia się jednak, jakim sposobem Rydzyk miałby przekonać do siebie wiernych, bowiem zdaniem wielu Polaków, już sama postać duchownego nie jest do końca godna zaufania. Gdy jednak kryzys jego imperium zacznie się coraz bardziej powiększać, może to dla niego oznaczać spore kłopoty, także te finansowe. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Której telewizji Polacy pomogą zaufać? 

Zdecydowanym liderem wśród możliwych telewizji okazał się TVN. Zagłosowało na niego aż 25 % badanych Polaków. Tylko nieco mniejszy wynik otrzymał Polsat - 21%, widać więc kolosalną różnicę między tymi stacjami, a TV Trwam.  TVP również nie wypadło jednak najlepiej, co może być związane z często poruszanymi tam kontrowersyjnymi tematami oraz licznymi oskarżeniami o manipulację, które padały w ostatnim czasie. Zaledwie 13 % badanych uznało, że akurat ta telewizja jest godna ich zaufania. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. Trąby powietrzne znowu przejdą przez Polskę, ale to nie wszystko. Pilne ostrzeżenia RCB dla całego kraju
  4. Najbrzydsze paznokcie hybrydowe w 2019 roku? "Dzieło" tej kosmetyczki doprowadziło klientkę do łez rozpaczy
  5. Michał Szpak w końcu znalazł drugą połówkę. To intymne zdjęcie z partnerką ujawnia wszystko
  6. Księżna Kate powiedziała wszystko nt. czwartej ciąży. Reakcja Williama zwala z nóg

Źródło: o2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News