Rydzyk dostał list od najważniejszego człowieka w kraju. Musiało go to nieźle wkurzyć, co za policzek

Rydzyk dostał list od najważniejszego człowieka w kraju. Musiało go to nieźle wkurzyć, co za policzek Źródło: .

Tadeusz Rydzyk dostał niespodziewany list. Nadawcą jest jeden z najważniejszych ludzi w naszym kraju. Treść listu musiała go zaskoczyć. Chyba się porządnie wkurzył.

Tadeusz Rydzyk urządził w miniony weekend festyn Radia Maryja o wdzięcznej nazwie "Dziękczynienie w rodzinie". To była już jedenasta edycja tego wydarzenia. Na tegorocznym festynie można było, jak co roku, zachłysnąć się ogromem zaplanowanych atrakcji. Wśród nich był między innymi występy zespołów, które wygrał konkurs Festiwalu Dzieci i Młodzieży organizowany przez Fundację Nasza Przyszłość.

Wszyscy nieobecni mogli oglądać transmisję w telewizji. Sobotnią imprezę pokazywała telewizja Trwam oraz relacjonowało ją na żywo Radio Maryja. Mimo zorganizowania wielu atrakcji, mogliśmy być także świadkami wielkiego smutku o. Tadeusza. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tadeusz Rydzyk z pewnością się wkurzył 

Jakby mało było tego, że cały dzień padało, to jeszcze nie pojawił się jeden z ważniejszych gości. Co za feralny dzień. Pogoda i Prezydent mieli inne plany, niż zakładał Rydzyk. Z pogodą nie można dyskutować, trzeba przyjąć to, co jest. 

Andrzej Duda nie pojawił się na festynie. Wysłał za to Adama Kwiatkowskiego, żeby przeczytał list w jego imieniu. Tak też się wydarzyło. W liście pojawiły się takie słowa:

- Dobrze, że naszą wdzięczność okazujemy w rodzinie, w niej bowiem ma swoje źródło to wszystko, co najważniejsze dla przyszłości Polski. Dziękuję całej społeczności skupionej wokół Radia Maryja i Telewizji Trwam za to, że w takim właśnie rodzinnym duchu jednoczy naszych rodaków wokół wartości - napisał Duda.

Tak się składa, że jakichkolwiek słów by nie użył, to Tadeusz Rydzyk i tak byłby niezadowolony. Prezydent się nie pojawił i po raz kolejny ograniczył się do klasycznego listu. Nic więc dziwnego, że o. Rydzyk z pewnością nie odbiera tego zdarzenia pozytywnie. Zastanawiające jest tylko, czy zabierze w końcu głos i wypowie się w sprawie nieobecności Prezydenta? 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę
2. Legendarna polska wokalistka zmarła na ulicy, idąc na zakupy. Ludzie przechodzili obok, nikt jej nie pomógł. Dziś mogłaby jeszcze żyć

Ze względu na zbliżające się wybory, może dziwić fakt, że Andrzej Duda nie pojawił się na tegorocznej edycji festynu. Może nie wiedział, że wprowadzony zostanie post w intencji wyborów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś klientem Play? No to masz problem. Sieć "nie widzi negatywnych skutków podwyżek cen"
  2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce
  3. Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata
  4. Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie"
  5. Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich

Następny artykuł