Po latach w końcu wyszło na jaw. Wiadomo, co zrobił Lech Kaczyński, jak Rydzyk obraził jego żonę, nikt nie mógł tego przypuszczać

Po latach w końcu wyszło na jaw. Wiadomo, co zrobił Lech Kaczyński, jak Rydzyk obraził jego żonę, nikt nie mógł tego przypuszczać Źródło: Wikipedia Commons/Piotr Drabik

Tadeusz Rydzyk miał poważnie obrazić żonę Lecha Kaczyńskiego. Piotr Gliński w trakcie udziału w programie zdradził, jak zareagował na to tragicznie zmarły prezydent RP.

Tadeusz Rydzyk niejednokrotnie już wypowiedział słowa, które wzburzyły opinię publiczną. Teraz w emisji telewizyjnego programu doszło do wyjawienia słów, które ojciec dyrektor powiedział na temat żony Lecha Kaczyńskiego. Nikt nie spodziewał się, jak zareaguje polityk, który niegdyś w nerwach rzucił legendarną już odpowiedzią "spiep**aj dziadu". Piotr Gliński zdradził reakcje prezydenta na tę sytuację.

Tadeusz Rydzyk obraził żonę Lecha Kaczyńskiego

Wbrew pozorom relacje Lecha Kaczyńskiego i władz Radia Maryja nie były najlepsze. Choć Prawo i Sprawiedliwość przez wielu wyborców jest oskarżane o mocne związki z ojcem dyrektorem, to kiedyś sytuacja nie była taka oczywista. Tadeusz Rydzyk miał publicznie znieważyć ówczesną pierwszą damę - Marie Kaczyńską.

- Pani prezydentowa z taką eutanazją? Ty czarownico! Ja ci dam! Jak zabijać ludzi, to sama się podstaw pierwsza - powiedział Tadeusz Rydzyk o pierwszej damie.

Później miał też dodać, że "szamba nie można nazwać perfumerią". 

Piotr Gliński ujawnia, jaka była odpowiedź Lecha Kaczyńskiego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

O tej oburzającej sytuacji przypomniała Monika Olejnik w programie "Kropka nad i". Dziennikarka gościła wicepremiera Piotra Glińskiego, który miał być blisko Lecha Kaczyńskiego. Przytaczając sytuację sprzed lat, wprost zapytała, jak prezydent zareagował na tę zniewagę ze strony Tadeusza Rydzyka, który wydawał się do tej pory sojusznikiem PiS.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał
2. Krzysztof Jackowski ma fatalne wieści dla milionów Polaków. Lepiej się przygotujcie na koszmarną zimę, tak źle jeszcze nie było

- Wybaczamy ludziom różne słowa. O ile wiem, Lech Kaczyński wybaczył te słowa. Pani pozwoli, że ja wierzę, że Lech Kaczyński był dobrym chrześcijaninem i wybaczał słowa - powiedział wicepremier Piotr Gliński.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Listonosz porzuci przesyłkę. ZAPŁACISZ Ty, a grozi nawet sąd
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Znany kucharz podzielił się prostym sposobem na krojenie cebuli. Dzięki niemu nigdy więcej nie uronisz łez
  4. 27-letnia kobieta została brutalnie zgwałcona. Działanie, które po tym podjęła, zszokowało wszystkich
  5. Każdy kierowca musi to wiedzieć. Oszuści wyłudzają pieniądze metodą "na lusterko", nie daj się nabrać

Źródło: Super-Express

Następny artykuł