Prawdziwe trzęsienie ziemi u Rydzyka. Poważne problemy w imperium duchownego

Prawdziwe trzęsienie ziemi u Rydzyka. Poważne problemy w imperium duchownego Źródło: screen/youtube/

Tadeusz Rydzyk sumiennie prowadzi media społecznościowe związane z Radiem Maryja. Regularnie zamieszcza nowe publikacje, które wywołują skrajne emocje w opinii publicznej. Tym razem nie było inaczej, a duchownemu przyszło zmierzyć się z poważnymi problemami.

Tadeusz Rydzyk musiał działać. Imperium najsławniejszego w Polsce księdza ma kłopoty, których nie można lekceważyć. Internauci coraz szerzej zamieszczają w sieci swoje negatywne komentarze, co z kolei prowadzi co blokowania publikacji, zamieszczanych na profilach radia. W ostatnim czasie emocje sięgnęły zenitu, a duchowny najwyraźniej nie do końca wiedział, jak sobie z tym poradzić.  

Tadeusz Rydzyk mocno naraził się w opinii publicznej. Prawdziwe trzęsienie ziemi u duchownego 

Ksiądz jakiś czas temu udostępnił w serwisie YouTube na profilu Radia Maryja, słynną już homilię arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Publikacja wywołała ogromne poruszenie wśród internautów, bowiem duchowny mówił o "tęczowej zarazie" co z uwagi na ostatnie wydarzenia z Marszu Równości w Białymstoku, wzbudziło jeszcze bardziej skrajne emocje. 

Użytkownicy portalu społecznościowego zaczęli zgłaszać nagranie, które ich zdaniem szerzyło nienawiść, a sama redakcja Radia Maryja otrzymała ostrzeżenie od administratora serwisu. Już chwilę później film został zablokowany, co jednoznacznie potwierdziło, że treści w nim zawarte były nieodpowiednie, a tym samym sprowadziło poważne kłopoty na Rydzyka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ku zaskoczeniu duchownego i przede wszystkim internautów, nie minęło wiele czasu, a nagranie zostało przywrócone. Wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz tłumaczył bowiem, że rzadko dochodzi do sytuacji, gdzie administratorzy powracają do zablokowanych już publikacji. Wyjaśnił również, że wideo zostało przywrócone ze względu na treść, która jego zdaniem "miała wartość dokumentalną i wypełniała przesłanki interesu publicznego". 

Problemy w imperium Rydzyka nie mają końca 

Choć wydawać by się mogło, że odblokowanie nagrania oznacza koniec kłopotów, do Radia Maryja zaczęły napływać kolejne wiadomości. Tym razem skarga pojawiła się na Twitterze, o czym poinformowało samo radio. Rydzyk miał jednak szczęście, bowiem platforma nie ustosunkowała się do skarg, a film nie został ponownie zablokowany. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje bohater uwielbianego serialu TVP "Zniewolona". Straszna śmierć

2. Rekordowa podwyżka płacy minimalnej. Rząd przyjął propozycję resortu

- Bardzo zależy komuś na ograniczeniu dostępu do homilii ks. abp. M. Jędraszewskiego (...)  Tym razem skargę na @RadioMaryja wystosowano do administracji #Twittera - czytamy. 

twitter/radio_maryja/

 

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN! Władze podjęły OSTATECZNĄ decyzję. Fani zaniepokojeni
  3. Wstrząsające oświadczenie przyjaciółki Leppera. Zamierza ujawnić całą prawdę o jego śmierci
  4. Trzymał Ewę w piwnicy. Gwałcił i ją sprzedawał kolegom
  5. Katarzyna Dowbor nie mogła milczeć. Wyjawiła całą prawdę o pijących uczestnikach programu "Nasz nowy dom"   

Źródło: twitter

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu