Rydzyk pilnie potrzebuje nowego samochodu transmisyjnego. Żąda od wiernych słuchaczy 5 milionów złotych

Rydzyk pilnie potrzebuje nowego samochodu transmisyjnego. Żąda od wiernych słuchaczy 5 milionów złotych Źródło: Fot. Flickr @Archidiecezja Krakowska Biuro Prasowe

Tadeusz Rydzyk znany jest z tego, że nie porusza się byle jakimi samochodami. Często widziany jest w drogich limuzynach, a nie tak dawno temu mediami wstrząsnęła informacja, gdy redemptorysta chwalił się, że dwa drogie auta, warte ciężkie miliony, otrzymał od... bezdomnego. Teraz znowu chce sprawić sobie nowy samochód, bo jak przyznał stary przejechał już setki kilometrów. Prosi więc wiernych i słuchaczy "Radia Maryja" o datki.

Tadeusz Rydzyk postanowił postawić sprawę jasno przed słuchaczami swojego radia. Potrzebuje pieniędzy na nowy samochód i liczy na wsparcie. Słuchacze, a także widzowie TV Trwam nigdy nie zawiedli ojca Rydzyka, więc z pewnością i tym razem otworzą swoje portfele i hojnie rzucą mu koperty wypchane banknotami. To właśnie na nie liczy o. Rydzyk, bowiem auto ma kosztować miliony. Drobniaki na nic się tutaj nie zdadzą, choć i nimi z pewnością redemptorysta nie pogardzi.

Tadeusz Rydzyk kupuje nowe auto. Będzie warte miliony

W trakcie transmisji "Radia Maryja" o. Rydzyk wyznał prawdę. Zamierza kupić nowy samochód. Będzie to wóz transmisyjny, który ma mieć bogate, nowoczesne wyposażenia i najnowszą technologię. Potrzebny jest on pracownikom "Radia Maryja", choć niewykluczone, że korzystać z niego będą także reporterzy TV Trwam.

 - Musieliśmy wziąć pożyczkę na nowe auto. Kosztowało to 5 milionów złotych - wyznał na antenie swojego radia.

Ponoć stary wóz nie nadawał się już do niczego. Pokonał setki kilometrów i z dnia na dzień tylko się rozsypywał.

 - Wóz, który mamy, przejechał ponad 700 tys. kilometrów, a jego wyposażenie jest już bardzo przestarzałe - wyznał o. Rydzyk podczas transmisji "Radia Maryja".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najpopularniejszy polski duchowny prosi o datki

Datki można przesłać o. Rydzykowi zarówno na podawane regularnie podczas transmisji "Radia Maryja" numery kont, jak i w trakcie Pielgrzymki Rodziny "Radia Maryja". Pielgrzymka do Jasnej Góry odbędzie się 13 i 14 lipca i to właśnie wtedy o. Rydzyk, a raczej jego pośrednicy w postaci wolontariuszy czy też duchownych, biorący udział w pielgrzymce, będą zbierać od wiernych datki na pokrycie wspomnianej olbrzymiej pożyczki. Ponoć w specjalnym miejscu ma znajdować się przygotowany do tego celu duży pojemnik.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Wachowicz w BIKINI! Była Miss Polonia ma dziś 48 lat i pokazała, jak wygląda prawdziwe kobiece ciało, a nie manekina z reklamy
  2. NIE ŻYJE wybitna Polka, wszyscy zawdzięczamy jej wiele. Tragiczne doniesienia o śmierci legendy
  3. Tyle bez ściemy zarabiają pracownicy Biedronki i Lidla. Pospadacie z krzeseł
  4. Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?!
  5. Tragiczne wakacje bohaterki "Barw szczęścia". Zarażenie śmiertelną chorobą i problem z powrotem do Polski
  6. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł