Najbardziej skrywany intymny sekret Rydzyka. Nie chce o nim rozmawiać, wpada w złość na samo wspomnienie

Najbardziej skrywany intymny sekret Rydzyka. Nie chce o nim rozmawiać, wpada w złość na samo wspomnienie Źródło: youtube/radiomaryja

Tadeusz Rydzyk nie opowiada o tym w wywiadach i nigdy nie dzieli się wspomnieniami, by nikt nie przywołał tej informacji. Najbardziej intymny sekret duchownego miał nigdy nie ujrzeć światła dziennego, ale stało się zupełnie inaczej.

Tadeusz Rydzyk jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli Kościoła w kraju. Jego postać inspiruje wielu młodych mężczyzn, którzy wchodzą do kościelnego świata. Wierni z całej Polski przybywają do Torunia, by wziąć udział w jego mszach. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z sekretu, który duchowny za wszelką cenę starał się ukryć. 

Tadeusz Rydzyk i najbardziej skrywany intymny sekret

Wraz z rosnącą popularnością duchownego, który jest odpowiedzialny za zbudowanie toruńskiego imperium, w sieci pojawia się niezliczona ilość publikacji na jego temat. Nie mogło być inaczej i Tadeusz Rydzyk stał się także bohaterem wielu książek. 

Każdy za wszelką cenę chce poznać duchownego z prywatnej strony, ale Tadeusz Rydzyk nie wypowiada się na takie tematy, za wszelką cenę chce zostawić wszystko dla siebie. Niestety, nie udało mu się zatrzymać jednego z najważniejszych sekretów w tajemnicy. Kiedy światło dzienne ujrzały te fakty, w jednej chwili mogła runąć cała jego kariera. 

Tadeusz Rydzyk jest nieślubnym dzieckiem 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Informacje o tym, że Tadeusz Rydzyk jest nieślubnym dzieckiem, zostały potwierdzone, chociaż kiedy duchowny jest proszony o udzielenie więcej informacji na ten temat, na jego twarzy zaczyna malować się gniew. Nie od dziś wiadomo, że w Polsce nieślubne dzieci nie są chętnie podawane przez księży do chrztu. 

- Wtedy u nas proboszczem był ksiądz Marchewka. On był niedobry, bo powinien to jakoś inaczej... a ten Tadeuszkowi robił przez to trudności, że on jest nieprawowity... proboszcz to potępiał. A co Tadeusz był winny - skomentował pochodzenie Tadeusza Rydzyka jeden z jego znajomych z czasów dzieciństwa. 

Dzisiaj grzeje: Uwielbiana aktorka Polsatu znów trafiła do szpitala. Wcześniej miała tętniaka mózgu
2. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

Jak widać Tadeusz Rydzyk w młodości zmagał się z niechęcią duchownego. Jednak sam postanowił za wszelką cenę wstąpić do kościoła. Pomimo przeciwności, które odczuwał nawet w seminarium, Tadeusz Rydzyk nie poddał się i postawił na swoim. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieleczony kaszel może prowadzić do poważnych chorób. Nie powinniśmy go bagatelizować
  2. Komornik zapuka do drzwi i zabierze pieniądze z Trzynastki. Nowa zmiana może pogrążyć tysiące emerytów
  3. Roksana Węgiel nagle zapowiedziała przerwę w karierze. Wiemy dlaczego
  4. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI
  5. Oszustwo Zenka Martyniuka ujawnione. Fani oburzeni, skandal po Sylwestrze w TVP

źródło: fakt 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News