Rydzyk ma plan na nadchodzące wybory. "Głodem i modlitwą pokona opozycję"

Rydzyk ma plan na nadchodzące wybory. "Głodem i modlitwą pokona opozycję" Źródło: Wikipedia Commons/Piotr Drabik

Tadeusz Rydzyk po raz kolejny zaskakuje. Zdradził narzędzia, którymi posłuży się, aby zwyciężyć z opozycją w jesiennych wyborach do Sejmu i Senatu. Duchowny zamierza modlić się i pościć - do czego także zachęca innych.

Tadeusz Rydzyk zamierza nie dopuścić do tego, aby opozycja zwyciężyła wybory jesienne do Sejmu i Senatu. Najpopularniejszy polski redemptorysta ma "asa w rękawie", który jego zdaniem pomoże Polakom w wyborze najlepszych kandydatów, czyli tych o światopoglądzie katolickim. Ojciec dyrektor wskazuje, że najlepszą bronią przeciw opozycji jest modlitwa i post, do czego zachęca czytelników swoich gazet, słuchaczy Radia Maryja i widzów TV Trwam.

Tadeusz Rydzyk chce "głodem i modlitwą" zwyciężyć opozycję

Tadeusz Rydzyk już wiele miesięcy temu apelował do Polaków, aby nie ustawali w modlitwie, bowiem tylko ona jest w stanie obronić kraj przed "lewacką ideologią marksistowską". Wcześniej duchowny apelował jednak głównie w kontekście tego, aby Polacy w swoim prywatnym zaciszu prosili Boga o wsparcie. Tym razem jednak redemptorysta zachęca do wzięcia udziału w konkretnym wydarzeniu - w krucjacie modlitwy. Rydzyk prosi Polaków, aby modlili się szczególnie pomiędzy 08.09 a 13.09.

 - Musimy się modlić, aby Pan Bóg zwyciężał. Coraz jaśniej widzimy to, o czym mówił jeszcze kard. Karol Wojtyła na rok przed wyborem na Stolicę Piotrową, że trwa ostateczna konfrontacja Kościoła z anty-Kościołem. Anty-Kościół jest w natarciu i jesteśmy tego świadkami na każdym kroku - mówił Tadeusz Rydzyk na łamach "Naszego Dziennika".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Tadeusz Rydzyk wskazuje przy tym, że sama modlitwa może nie wystarczyć. Zachęca, aby Polacy także pościli w intencji wyborów do Sejmu i Senatu, co ma zwiększyć szansę zwyciężenia ludzi o światopoglądzie katolickim nad ideologiami, które ojciec redemptorysta nazywa lewicowymi, i którego jego zdaniem są nazbyt postępowe. Chodzi między innymi o polityków wspierających mniejszości seksualne LGBT.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

 

Źródło: Super Express

Następny artykuł