Rydzyk podczas epidemii wyrzucił swojego ulubieńca na bruk. Nie zamierza milczeć, ujawnia, o co prosił go duchowny

Rydzyk podczas epidemii wyrzucił swojego ulubieńca na bruk. Nie zamierza milczeć, ujawnia, o co prosił go duchowny Źródło: Flickr.com Archidiecezja Krakowska

Tadeusz Rydzyk zdecydował się na drastyczne kroki w swoim imperium medialnym. Zwolnił jednego z ulubieńców, który następnie zdecydował się wyjawić szczegóły dotyczące przyczyn zwolnienia.

Tadeusz Rydzyk w swoich mediach skupiał wielu konserwatywnych publicystów, nie tylko ze stanu duchownego, ale również dziennikarzy związanych z polityką. Jeden z nich otrzymał telefon od ojca dyrektora, w którym został poinformowany o zawieszeniu publikowania jego felietonów.

Tadeusz Rydzyk zwolnił jednego ze swoich ulubieńców w samym środku epidemii

Mirosław Piotrowski był do niedawna jednym z ulubieńców Tadeusza Rydzyka. Europoseł od niemal 9 lat pojawiał się zarówno na antenie Radia Maryja, jak i na wizji TV Trwam. Sam niedawno ubiegał się o możliwość startu w wyborach prezydenckich. Udało mu się zebrać wystarczającą ilość podpisów, ale nie spodziewał się, że nagle straci poparcie tak bliskiej mu osoby.

- Na początku tygodnia zostałem poinformowany, że moje felietony, które przedstawiałem co tydzień w niedzielę w Telewizji Trwam i Radiu Maryja zostają zawieszone. Dzwoniący do mnie w tej sprawie ojciec redemptorysta, którego notabene od lat znam i bardzo lubię, w uzasadnieniu użył pięknej formy oznajmująco-pytającej: "Przecież pan profesor rozumie" - informował na swoim Facebooku.

Mirosław Piotrowski powiedział całą prawdę o tym o co prosił go Tadeusz Rydzyk

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak wyznał Piotrowski, 9 lat temu Tadeusz Rydzyk sam prosił go o wygłaszanie felietonów w jego mediach. Jednakże polityk cztery razy z rzędu odmówił. Przez cały czas swojej współpracy wygłosił ponad 300 felietonów, wiele z nich zostało wydanych w formie książkowej.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Szumowski nie pozostawia złudzeń, wyjawił prawdę o końcu epidemii. Minister przekazał fatalne wiadomości

2. Z ostatniej chwili: Rząd wyda obowiązek noszenia maseczek. Szumowski tłumaczy, jakie mogą być noszone

Z racji tego że felietony Mirosława Piotrowicza cieszyły się sporą popularnością, ich autor nie chciał rezygnować z dalszej twórczości. W związku z tym podjął decyzję, że będą się ona pojawiać na jego własnej stronie internetowej oraz na Facebooku w tych samych godzinach, w jakich dotąd pojawiały się w mediach Tadeusza Rydzyka, czyli w każdy niedzielny wieczór.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W Lublinie zastosowano eksperymentalną metodę leczenia COVID-19. Świetne rezultaty 
  2. Polski znany sportowiec spowodował groźny wypadek drogowy. Był kompletnie pijany, czeka go kara
  3. Krzysztof Krawczyk przekazał tragiczne informacje. Nie żyje bardzo bliska mu osoba
  4. Media obiegły powalające nieoficjalne wieści o ojcu Oliwii Bieniuk. Sytuacja, jakiej nie było od śmierci Ani Przybylskiej
  5. Kevin Aiston bawił widzów TVP. Teraz dotknęła go największa tragedia
  6. Jak zawrotnie szybko wyhodować szczypiorek na parapecie? Wyjawiamy sekretny sposób

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News