Niebywałe słowa Kaczyńskiego o Rydzyku. Wielu Polaków przeciera oczy ze zdziwienia

Niebywałe słowa Kaczyńskiego o Rydzyku. Wielu Polaków przeciera oczy ze zdziwienia Źródło: ANDRZEJ SCHODKOWSKI AGENCJA SE East News

Tadeusz Rydzyk jest duchownym, który budzi dość kontrowersyjne odczucia. Mamy zarówno jego wielu zwolenników, jak i przeciwników. W ostatnim czasie na temat toruńskiego redemptorysty zdecydował się wypowiedzieć Jarosław Kaczyński. Jego słowa były niebywałym zaskoczeniem dla wielu Polaków.

Tadeusz Rydzyk w ostatnim czasie mocno wstrząsnął opinią publiczną. Wszystko za sprawą pikniku Rodziny Radia Maryja, który zorganizował pomimo pandemii koronawirusa. Na wspomnianym wydarzeniu pojawiło się wielu gości, wśród których znalazł się Jarosław Kaczyński. Wypowiedział on niebywałe słowa na temat duchownego. 

Jarosław Kaczyński w niebywałych słowach na temat Tadeusza Rydzyka, wiele osób jest zszokowanych jego słowami

Jednym z gości, który pojawili się na sobotnim spotkaniu środowisk Radia Maryja i Telewizji Trwam w Toruniu, był Jarosław Kaczyński. Wydarzenie zostało powiązane z uroczystością upamiętnienia obywateli Ukrainy, których zamordowali banderowcy za ratowanie Polaków w trakcie rzezi wołyńskiej. Prezes PiS wypowiedział na temat Tadeusza Rydzyka słowa, które zszokowały wiele osób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jarosław Kaczyński gorąco dziękował duchownemu za zorganizowanie wydarzenia. Zdaniem polityka był to wielki i piękny czyn, za który należy dziękować. Wypowiadając się z kolei na temat Rodziny Radia Maryja, uznał, iż jest to niezwykłe dzieło "budujące nasze przetrwanie". Dalej przeszedł do Tadeusza Rydzyka. 

- Trzeba dziękować, trzeba się w pas kłaniać ojcu dyrektorowi i tym wszystkim ojcom i tym wszystkim ludziom, którzy to niezwykłe dzieło wspierają - mówił Jarosław Kaczyński, podkreślając jednocześnie, że robi to nie tylko w imieniu własnym, ale wszystkich osób, które w ostatnich wyborach poparły PiS. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat do wszystkich Polaków. Sytuacja lada moment będzie krytyczna

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. TVP przekazało tragiczne informacje. Niestety, nie żyje Marian Jaworski

- Czyli w imieniu milionów Polaków, którzy są wdzięczni za to, że jest w Polsce taka ciągle rozszerzana, rozbudowywana instytucja, niezwykła, łącząca to wszystko, co wiąże się z nauką Chrystusa, z działaniem w realnym życiu społecznym, które naprawdę buduje od fundamentów aż po same szczyty - mówił dalej Jarosław Kaczyński. Słowa, które tego dnia wypowiedział prezes PiS na temat ojca redemptorysty były zaskoczeniem dla wielu Polaków. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Absurdalny materiał TVP. Nagle za prowadzącym ukazała się grafika, przez którą wielu widzów oniemiało
  2. Naukowcy o rosyjskiej szczepionce na COVID-19. Niesamowite wiadomości
  3. Rodziny są zdruzgotane, Dowbor nie miała wyjścia. Właśnie ujawniono największy sekret "Nasz nowy dom"
  4. Porażające sceny w "Kuchennych rewolucjach". Niewiarygodne, co zrobiła Gessler, przekroczyła wszelkie granice?
  5. Niebywałe słowa Kaczyńskiego o Rydzyku. Wielu Polaków przeciera oczy ze zdziwienia
  6. Po posiłku pijasz herbatę? Finał może być tragiczny, nie popełniaj błędu milionów

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News