Radio Rydzyka dostało po łapach od internetowego giganta. Za szerzenie nienawiści

Radio Rydzyka dostało po łapach od internetowego giganta. Za szerzenie nienawiści Źródło: YouTube - Radio Maryja

Tadeusz Rydzyk ma poważny problem w związku z ostrzeżeniem, jakie otrzymało Radio Maryja. Rozgłośnia dostała upomnienie od internetowego giganta. Jego treść dotyczyła szerzenia nienawiści.

Tadeusz Rydzyk w ostatnich latach poświęcił się pracy na rzecz swoich fundacji, ale również rozwojowi swoich mediów, dzięki którym może dzielić się swoim przekazem z milionami Polaków. Bardzo wiele osób regularnie ogląda programy w TV Trwam i słucha audycji w Radiu Maryja. Już niebawem jednak sytuacja może przestać wyglądać tak dobrze.

Dowiedzieliśmy się, że Radio Maryja otrzymało ostrzeżenie od jednego z gigantów internetu i mediów społecznościowych za "szerzenie mowy nienawiści". Póki co Tadeusz Rydzyk nie odniósł się do wiadomości, którą otrzymała jego rozgłośnia, choć możemy być pewni, że znany duchowny nie podziela tego poglądu i chciałby walczyć o swoje dobre imię.

Tadeusz Rydzyk ma poważny problem

- To Twój pierwszy raz, więc tylko Cię ostrzegamy. Jeśli jednak się to powtórzy, nałożymy ostrzeżenie na Twój kanał i nie będziesz mieć możliwości przesyłania filmów, publikowania postów, ani transmitowania na żywo przez jeden tydzień - czytamy w ostrzeżeniu opublikowanym przez Radio Maryja. Ostrzeżenie ma związek z niedawno dodanym nagraniem.

Administracji portalu YouTube nie podoba się, że Radio Maryja zamieściło na swoim profilu film ze słynnego kazania arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, w którym padły słynne słowa o "tęczowej zarazie", które doprowadziły do ogromnych kontrowersji. Władze portalu zdecydowały w związku z tymi słowami, że usuną film dodany przez rozgłośnie.

Dzisiaj grzeje: 1. Myślał, że pies nie żyje. Na drugi dzień, gdy usłyszał, że zwierzę piszczy, tylko polał je wodą
2. Wysokie kary za parkowanie koło Biedronki. Klienci już powiadomili policję

- Czerwona zaraza już po naszej ziemi nie chodzi. Co wcale nie znaczy, że nie ma nowej, która chce opanować nasze dusze, serca i umysły - powiedział Marek Jędraszewski podczas ostatniej homilii w Gdańsku, o której było bardzo głośno w internecie. Duchowny porównał homoseksualistów do choroby psychicznej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W związku ze słowami biskupa pod krakowską kurią odbył się już nawet oficjalny protest.  Słowa księdza były jednak wyjątkowo oburzające, w związku z czym niebawem może spotkać go kara.

Najlepsze newsy dnia:

    1. Córka Anny Przybylskiej pokazała ZBYT wiele? Jej najnowsze zdjęcie szokuje
    2. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
    3. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
    4. Porażające nagranie w Polsacie. Winda ruszyła i napięła sznurek, dziecko zawisło w kabinie
    5. Cyklon brytyjski już niedługo uderzy w Polskę. IMGW wydało pilne ostrzeżenia

źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News