Tadeusz Rydzyk
ALEX MARCINKOWSKI East News
Joanna Szwalikowska - 3 Listopada 2020

Tadeusz Rydzyk zaczął sprzedawać mąkę. Nie do wiary, ile życzy sobie za kilogram

Tadeusz Rydzyk rozszerza swoją działalność sprzedażową. Do produktów, jakie można kupić w jego sklepie wysyłkowym dołączyła mąka. Niewiarygodne, ile kosztuje kilogram.

Tadeusz Rydzyk postanowił nieco urozmaicić asortyment swojego sklepiku wysyłkowego. Skutkiem tego działania jest dołączenie do listy dostępnych produktów mąki oraz makaronu. Ich ceny są jednak zabójcze. 

Pod osłoną nocy zapadła decyzja, nowy nakaz został wprowadzony. Obowiązuje od dziśPod osłoną nocy zapadła decyzja, nowy nakaz został wprowadzony. Obowiązuje od dziśCzytaj dalej

Mąka oraz makaron to produkty, które podczas pierwszej fali koronawirusa znikały najszybciej ze sklepowych półek. Druga fala zachorowań oraz widmo zbliżającego się lockdownu skłoniły ojca Tadeusza Rydzyka do dołączenia mąki oraz makaronu do asortymentu swojego sklepiku wysyłkowego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

Zazwyczaj produkty te są dość tanie, jednak nie w przypadku, gdy zaopatrujemy się w nie w sklepie wysyłkowym fundacji Nasza Przyszłość toruńskiego redemptorysty. Tutaj zdecydowanie potrzebna jest zasobna kieszeń, bowiem pół kilograma mąki kosztuje aż 25 złotych. Kilogram na pozór zwykłego produktu spożywczego to u ojca Rydzyka wydatek rzędu aż 50 zł.

Czy jest to mąka o specjalnych, leczniczych bądź uzdrawiających właściwościach? Nic bardziej mylnego. Jest ona zrobiona z kasztanów jadalnych. Jeśli ta propozycja okaże się dla nas zbyt droga, możemy również zdecydować się na mąkę orkiszową, której kilogram kosztuje "tylko" 14 złotych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Będą dzwonić od 9:00 do 20:30. Telefon trzeba odebrać, wiemy o co chodzi, bardzo ważne

2. Decyzja zapadła, Andrzej Duda właśnie podpisał dokumenty. Tysiące Polaków na własnej skórze odczuje skutki

3. Stan wyjątkowy w Polsce zostanie wprowadzony? Szef MON zabrał głos w sprawie

W ofercie znalazły się również makarony, także orkiszowe, a ich cena np. za 400 g to 13 złotych. Nieco bardziej fantazyjne opcje o specyficznym kształcie kosztują nawet 12,90 za opakowanie 250-gramowe. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W ułamku sekundy rodzinne święta zmieniły się w tragedię. Powód? Pitbull nie chciał chodzić w sweterku
  2. Potwierdziło się najgorsze. Tomasz Gollob ma koronawirusa. Sportowiec trafił do szpitala, wiemy co z jego zdrowiem
  3. Tragiczna, nagła śmierć uwielbianego aktora. Miał zaledwie 30 lat, wstrząsające doniesienia
  4. TVN pilnie ostrzega, zacznie się już we wtorek. Lepiej nie wychodzić z domów
  5. Nagrał, co Żandarmeria Wojskowa wyrabia na cmentarzu. Burza w sieci po publikacji filmu
  6. Dramatyczna sytuacja w galeriach handlowych. Mogą ucierpieć sklepy, również z elektroniką. Czy czeka nas Lockdown?
  7. W łatwy sposób możesz pomóc w leczeniu COVID-19, a jeszcze sporo na tym zyskać. Wyjaśniamy szczegóły akcji
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News