Krzysztof Jackowski bezlitośnie wbił szpilę Rydzykowi. Miał wizję, ojciec dyrektor mu nie podaruje

Krzysztof Jackowski bezlitośnie wbił szpilę Rydzykowi. Miał wizję, ojciec dyrektor mu nie podaruje Źródło: YouTube / JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Tadeusz Rydzyk zdecydowanie nie będzie zadowolony z opinii, jaką na swym kanale na YouTube wygłosił Krzysztof Jackowski. Jasnowidz odpowiedział bowiem na pytanie jednego z widzów, który chciał dowiedzieć się, czy zwierzęta mają duszę. Twierdzenia medium okazały się niezgodne z opiniami wielu duchownych.

Tadeusz Rydzyk dzielił się już ze słuchaczami i widzami swoich mediów niezliczonymi opiniami także na temat zwierząt. Przed kilkoma laty zakonnik oburzył się na przykład na ludzi, którzy pozwalają psom spać w ich łóżkach, czy nawet sypialniach. Jak bowiem twierdził, "wiadomo, gdzie jest ich miejsce".

Tadeusz Rydzyk stanowczo o zwierzętach

W 2018 roku redemptorysta powrócił do tematu przy okazji sejmowej debaty na temat przyszłości hodowli zwierząt futerkowych. Rydzyk twierdził, że dyskusje dotyczące ograniczenia, czy zakazu podobnych praktyk są "nienormalne". Dlaczego? Wszystko przez opinie, według których zwierzęta - w przeciwieństwie do ludzi - nie mają duszy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co ciekawe, z podobnymi twierdzeniami nie zgodził się stanowczo Krzysztof Jackowski. Podczas relacji live na swoim kanale na YouTube jasnowidz odpowiedział na dotyczące tej kwestii pytanie. Bez wątpienia nie przypadnie ono do gustu wielu księżom.

Krzysztof Jackowski przedstawił całkowicie odmienną opinię

- Dusza to nic nadzwyczajnego, dusza to my. Nasza wiedza i wszystko, co zrobimy w życiu. Dusza to zapisany kawał życia, z którym żyjemy od narodzin do śmierci. (...) Wszystko, co myśli i ma pamieć, musi mieć duszę, bo tym jest właśnie dusza - zapisany film ze wszystkim z całego naszego życia - stwierdził Jackowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Co najmniej 20 osób nie żyje, 16 rannych, również dzieci. Tragedia za granicą podczas nabożeństwa
2. Tragiczne informacje, 4 dzieci nie żyje. Byli bez żadnych szans, najstarsze miało 13 lat

- Czy pies ma duszę? Jakbym powiedział, że tak, to nie odkryłbym niczego nowego. Większość z was, prawie wszyscy, jak myślę, mają chyba podobne zdanie, bo jesteście wrażliwi, skoro jesteście na moim kanale - dodał stanowczo jasnowidz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Jedna z kobiet na zdjęciu jest matką. Wybierz która i poznaj niesamowitą prawdę o sobie
  4. W Polsce cierpi na nią blisko milion osób. Michał Wiśniewski przyznał się do ciężkiej choroby
  5. Serce boli, gdy się słucha. Słowa Violetty Villas o jej synu były porażające, smutny koniec

Źródła: YouTube, Fakt, Gazeta Wyborcza

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News