Media Tadeusza Rydzyka ostro krytykują TVP. Poszło o jedną z gwiazd imprezy sylwestrowej, porażający powód ataku

Media Tadeusza Rydzyka ostro krytykują TVP. Poszło o jedną z gwiazd imprezy sylwestrowej, porażający powód ataku Źródło: YouTube / Radio Maryja

Tadeusz Rydzyk nie wyraził aprobaty dla Sylwestra organizowanego przez TVP Jacka Kurskiego. Media słynnego księdza nie pozostawiły suchej nitki na Telewizji Polskiej. Poszło o jedną z gwiazd, która wystąpiła na imprezie.

Tadeusz Rydzyk nie jest zadowolony z Sylwestra, którego w tym roku zorganizowała Telewizja Polska. Media założone przez znanego księdza ostro zaatakowały TVP. Poszło o jedną z największych gwiazd, które wystąpiły na tegorocznej scenie w Zakopanym. Powód krytyki jest szokujący.

Tadeusz Rydzyk jest niezadowolony z Sylwestra, który zorganizowała Telewizja Polska

Związany z Tadeuszem Rydzykiem "Nasz Dziennik" ostro zaatakował TVP po Sylwestrze, który stacja zorganizowała w Zakopanym. Słowa krytyki skierowano przede wszystkim do prezesa TVP, Jacka Kurskiego. Chodzi o występ jednej z gwiazd, którą stacja zaprosiła do udziału w imprezie.

W trakcie Sylwestra w Zakopanem na scenie pojawiło się wiele gwiazd. Widzowie mogli zobaczyć występy m.in. Maryli Rodowicz, Zenka Martyniuka, zespołu Bayer Full czy Weekend. Pojawili się również zagraniczni artyści, a wśród nich doskonale znana polskim widzom piosenkarka i aktorka - Natalia Oreiro. To właśnie ta gwiazda wywołała falę krytyki, która uderzyła w TVP ze strony narodowo-katolickiego dziennika.

Gazeta wytknęła Telewizji Polskiej, że zaproszenie Natalii Oreiro było wielkim błędem, ponieważ kobieta znana jest ze swoich poglądów, które promują zachowania homoseksualne. Dziennikarze "Naszego Dziennika" zarzucili TVP "fałsz w misji", a powody tak ostrego ataku na TVP ze strony gazety są szokujące. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Media Tadeusza Rydzyka zarzucają TVP "fałsz w misji"

W artykule wyliczono piosenkarce występy w spotach dotyczących społeczności LGBT. Wspomniano również jej podróż do Rosji, gdzie promowała piosenkę "United by love". Podczas pobytu u naszych wschodnich sąsiadów pojawiła się w jednej z lokalnych rozgłośni radiowych "w koszulce z flagą totalitarnego ruchu LGBT".

Dzisiaj grzeje: 1. Wtopa Natalii Oreiro na Sylwestrze Marzeń. Wszystko widać na nagraniu
2. Nagły zwrot akcji w sprawie emerytur. Ponad milion Polaków dostanie dodatkowy 1000 złotych

Telewizja Polska "oberwała" za Sylwestra również od widzów, ale z zupełnie innego powodu. Publiczność narzekała, że gwiazdy nie śpiewały na żywo w trakcie występów na imprezie.

- Sylwester marzeń to na razie playback marzeń - zacytował wypowiedz jednego z internautów portal "Interia".

- TVP płaci za playback, dramat - miał napisać kolejny użytkownik sieci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jacek Rozenek już wcześniej miał niepokojące objawy. Lekarze w żaden sposób nie ostrzegli go przed udarem
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Sekundy po rozpoczęciu meczu wyjęli broń i zaczęli strzelać. 16 zabitych i 22 osoby ranne, tragiczne wiadomości z zagranicy
  4. Jest piękniejsza od Marceliny. Zawadzka pochwaliła się siostrą, są zdjęcia ze ślubu
  5. Dramatyczne sceny w TVN. Trafili do szpitala, zakleszczył się w 18-latce podczas stosunku

źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News